Yükleniyor...
4.1 Puan
10 Yorum

Burger King

Feritpaşa Mahallesi, Kule Caddesi, No:219-220, Selçuklu, Konya
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Burger, Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0332 2364108
Neler var?
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kapalı alan var.
  • Masa rezervasyonu önerilir
Yorumlar (10)
3
S.... S....
Burger yine aynı burger. Tek güzel yanı istAnbulda birçok yerde olduğu gibi burada kolaya su karıştırmıyorlar :D ama o kadar kalabalık ki dakikalarca sıra bekliyorsunuz sanki bedava dağıtıyorlar!
1
M.... D.......
Siparisinizin o fotografta gozuken hamburger olduguna inanamazsiniz cunku alakasi yok. Servis de çok kotu her seferinde bu benim siparisim deil ki demekten yoruldum artik gitmiyorum.
5
U... S....
Iste burasi benim mekanim! - Tam 4 yildir her hafta sonu giderim. Önce menü sonra sinema keyfi yaparim. Önceleri ucuza alirken bir gün 10,75TL oldu dediler üzüldüm, ama yine de her zaman menü yerim. Daima taze ve lezzetlidir. Kule'de bu mekana tek geçerim. Not: Hani sinemaya yakin ya :) Yemekten sonra hemen çok yürümeden sinemaya girin acayip keyifli oluyor.. :)
5
U... S....
Iste burasi benim mekanim! - Tam 4 yildir her hafta sonu giderim. Önce menü sonra sinema keyfi yaparim. Önceleri ucuza alirken bir gün 10,75TL oldu dediler üzüldüm, ama yine de her zaman menü yerim. Daima taze ve lezzetlidir. Kule'de bu mekana tek geçerim.

Not: Hani sinemaya yakin ya :) Yemekten sonra hemen çok yürümeden sinemaya girin acayip keyifli oluyor.. :)
4
M...... C.....
Burger King - Kule siteye sik sik giderim. Kuledeki en güzel hamburger bence Burger King'te yapiliyor. Kampanyalari hos söyle ki; bazen çocuklarla çiktigimiz zaman hediye oyuncaklar veriliyor, ilgi güzel. Ama fiyatlar biraz yüksek, doyana kadar yiyemiyorsunuz :) Ama tat olarak çok begeniyorum.
5
S........ Ç......
Kizim bayiliyor - Her kule ye gititgimizde mutlaka ugrariz. Kizim hamburgerlerine bayiliyor. Anne "börgir kinge gitmiycezmi" diyisine bayiliyorum. Merkezi bir yerde olmasi çok güzel.
4
H.... Ç..........
Mükemmel - Arkadaslar ben yemekten, dekordan, hizmet kalitesinden ve özellikle de fiyattan çok memnun kaldim. Çok hesapli menüleri var. Yemek 8/10 Dekor 6/10 Müzilk 5/10 Hizmet Kalites 6.5/10i Fiyat 9/10
4
H.... Ç..........
Mükemmel - Arkadaslar ben yemekten, dekordan, hizmet kalitesinden ve özellikle de fiyattan çok memnun kaldim. Çok hesapli menüleri var.
Yemek 8/10
Dekor 6/10
Müzilk 5/10
Hizmet Kalites 6.5/10i
Fiyat 9/10
5
A...... K..
Hamburger dünyasi - Hamburgerin alasi burada bulunuyor. Ailecek çok severek gittigimiz ve ürünleri severek yedigimiz bir yer. Kule sitede bulunmasi da çok iyi olmus. Burger King dünyasina bence herkes gitmeli! :) -----31 Jan, 2011----- Süper bir yer - Fast fooda galip gelebilecek bir marka. Çok seviyorum. Hamburgerin en güzeli, en kalitelisi, en uygun fiyatlarla Burger King'te Burger King'e kafa tutacak bir marka tanimiyorum.
5
A...... K..
Hamburger dünyasi - Hamburgerin alasi burada bulunuyor. Ailecek çok severek gittigimiz ve ürünleri severek yedigimiz bir yer. Kule sitede bulunmasi da çok iyi olmus. Burger King dünyasina bence herkes gitmeli! :)

-----31 Jan, 2011-----

Süper bir yer - Fast fooda galip gelebilecek bir marka. Çok seviyorum. Hamburgerin en güzeli, en kalitelisi, en uygun fiyatlarla Burger King'te Burger King'e kafa tutacak bir marka tanimiyorum.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım