Yükleniyor...
3.7 Puan
3 Yorum

Kahve Diyarı

3019. Sokak, No: 13, 35860 Torbali / Izmir, Torbali, Izmir
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 856 45 35
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (3)
3
S.... E....
Misafiri olduk kayınçonun lakin pek bi şaşırdı kendileri. Bizi yönlendirdikleri salata ve şinitzel için hayal kırıklığı yaşadılar masaya servis edildiği anda. Masada fısıltılar ile neler olduğunu anlamaya çalıştılar ve sonunda garsondan menünün değiştiğini öğrendiler. İkram niteliğinde (az ve sade ) bir salata üzerinde 3-5 parça incecik et (toplasan 50-60 gr ) ama fiyatı gayet iyi. Gelen şinitzeller hazır ve gayet basit. Ara sıcak tabağı için çeşit ve miktar olarak azaldığını söylediler. Gecenin en güzeli çoçuğumuz için istediğimiz sossuz mantı idi. Ne diyeyim umarım tez zamanda eski haline dönerler. Böle giderse sadece çay - kahve içilen mekan olarak ziyaret edilen-edilecek mekan olabilir.
3
S.... E....
Misafiri olduk kayınçonun lakin pek bi şaşırdı kendileri. Bizi yönlendirdikleri salata ve şinitzel için hayal kırıklığı yaşadılar masaya servis edildiği anda. Masada fısıltılar ile neler olduğunu anlamaya çalıştılar ve sonunda garsondan menünün değiştiğini öğrendiler.
İkram niteliğinde (az ve sade ) bir salata üzerinde 3-5 parça incecik et (toplasan 50-60 gr ) ama fiyatı gayet iyi. Gelen şinitzeller hazır ve gayet basit. Ara sıcak tabağı için çeşit ve miktar olarak azaldığını söylediler. Gecenin en güzeli çoçuğumuz için istediğimiz sossuz mantı idi.
Ne diyeyim umarım tez zamanda eski haline dönerler. Böle giderse sadece çay - kahve içilen mekan olarak ziyaret edilen-edilecek mekan olabilir.
5
P.......... P..........
Çok güzel bir mekan. Ailenizle dostlarınızla gönül rahatlığı ile oturup güzel bir vakit geçirebileceğiniz , personeli ve ikramlarıyla hoş bir mekan
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım