Yükleniyor...
2.1 Puan
21 Yorum

Jolly Joker

Hüseyinağa Mahallesi, Balo Sokak, No 22/A, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Sadece İçki
Ortalama tutar İki kişi için : 150.00 TL
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Banka kartı
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunur.
  • Canlı müzik
  • Gece hayatı
  • Fullbar
Yorumlar (21)
2
A.... O.........
Bir çok konser'de havalandırma sorunu yaşanıyor. sebep olarak kapasitesi'nden çok daha fazla bilet satışı yapıldığından kaynaklanıyor diye düşünüyorum.
3
G..... E.......
Burasını o kadar beğenmiyorum diğer jollylere göre hizmet ve ses olarak daha iyi olabilir. Çok kalabalık olduğunda nefes alınmıyor içerde gibi geliyor bana.
1
B...... B.....
Mekan çok sıkışık hareket bile edilmiyor ayağımızı bile oynatamadık hiç memnun kalmadık erkenden çıktık bir daha gitmeyi düşünmüyoruz.......
4
Y.... K...
Taksimdeki yeri öyle pek aman aman değildi. Vadi ise gerçekten bir üst sınıfa çıkarmış. Balans Jolly Joker deyince nedense aklıma ilk olarak açık ara Teoman geliyor. Rock ruhu dolaşıyor içimde ;)
4
G.... E.......
İlk gelişim sorunsuz oldu genel yorumlara bakinca. Fakat biz yukarida sirada beklerken 15 dk boyunca asagidan yukari cikan direkt iceri girmeye basladi. İcerisi normal kisim aşırı kalabalıkti. Balkon kismi ve vip kisimlar oldukca hos rahatti
3
H.... F.....
Benim gece hayatı tarzıma uymayan bir mekan. Canlı konserler için bence mekan yetersiz ama Taksim'de çok geniş sahalar olmadığı için kıymete biniyor.
4
A.... B......
30-03-2018 de Berkay konserine gittim öncelikle şunu söylemeliyimki Berkayın sahnesi çok iyiydi ve bilet fiyatı 56.50 liraydı. O fiyata göre gayet iyi eğleniyorsunuz. Evet içerisi kalabalık oluyor geç giderseniz konseri arkadaki alandan perdeden izlemek zorunda kalabilirsiniz. İçeçek fiyatına gelince ben vodka enerji söyledim 45 tl. Bilet fiyatının 56 lira olduğu bi yer için bencede biraz pahalıydı ama bilet fiyatı ve bir içecekle aşağı yukarı 100 tl ödeyip güzel bir gece geçirebilirsiniz. Ben şahsen baya eğlendim.
1
E.... Y.........
Hani bir türkü vardır ya uzun ince yoldayım diye. Hah işte o uzun ince yol bu mekanın sahne önü oluyor. İnce ve uzun olan sahne önüne rastgele yığılmış bir sürü insan vardı. Sahneyi görebilmek için altında tabure koymanız lazım çünkü sahne baya bir aşağıda. Bilet satışında herhangi bir sınır koymadıkları için içerisi tıka basa doluyor. Yaşar konserine gittik. Kendisi 11de sahneye çıktı. Buraya olumsuz yorum yazmak bile yaşama sevincimi düşürdü. Bedava biletim olsa bir daha gitmem.
4
M.... T...
Çok beğendim. Yıllardır Taksim'de takılmama rağmen ilk defa gitme imkanı buldum. Berkay konseri vardı. İçerisi çok güzel dekore edilmiş fakat bir kısmın perdeden izlemesi çok saçma geldi. Ses sistemi iyiydi fakat çok az insan sahneyi görebiliyordu. Yine de içerisini çok beğendim.
1
G.......... G..........
Ses kalitesi çok kötü cidden. Eğlence yok. Şarkıcılar istediği zaman çıkıyo ne zaman kafası eserse. Berbat. Bi hevesle gelmiştim ama maalesef şuan pişmanım
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım