Yükleniyor...
4.6 Puan
7 Yorum

Atom Büfe

Kaş, Antalya
Kategoriler Büfeler
Mutfaklar Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0242 8362788
Yorumlar (7)
5
A.... Ö.......
Yengen tostlarımızı, güzel demlenmiş çaylarımız eşliğinde yedik. Çok lezzetliydi. Ayrıca çok misafirperver ve sıcak kanlı karşılandık. Ayak üstü atıştırmalıkları için mutlaka uğrayın.
5
S...... G.......
Sevimli ve rahat bir aile işletmesi. İki senedir yemekler için en az bir öğün burayı tercih ediyoruz çünkü çok kaliteli malzeme ile lezzetli yemekler hazırlıyorlar. Üstelik Kaş'a göre uygun da fiyatları. 12-18 TL arasında yengen, İzmir eritme, Ayvalık tostu, kare tostlar, hamburgerler var. İçecekler de 4-6 lira civarında. Geldiğinizde mutlaka uğramanızı tavsiye ederim.
5
E... M.....
Aile işletmesi ve herkes çok samimi.Tostlarını her yıl kaşa geldiğimizde sabah-akşam farketmeden yiyebilirsiniz ve her zaman aynı güzel lezzetteler,ayrıca tostlar yanında gelen zeytin ikramları gerçekten efsane lezzetli,kesinlikle denemenizi öneririz.
5
F.... S........
Malzeme olarak kaliteli malzeme kullanıyorlar. Kaş standartlarına göre fiyat olarak uygun. Bence daha yüksek puanları hakediyor. Mekan olarak mütevazi olmasının yanında tostunuzun yanında zeytin, domates, salatalık ikram ediyorlar. Oldukça ilgili insanlar tarafından işletiliyor. Ben çok memnun kaldım çok teşekkür ederim.
3
B........ B........
İdare eder diyebileceğimiz tarzda tost ve Ayvalık tostu yedik. Aile kendileri işletiyor burayı ve çok da ilgiliydiler. Ama lezzet kokusunda fark yaratan bir şey yok , ne iyi ne kötü.
4
S..... L............
Aile işletmesi. Tost ev köftesi yengen çok güzel. Samimi sıcak neşeli insanlar. Fiyatlar iyi. Herşey harika, puanı rus salatası olmamasından kırdım????
5
S..... L............
Aile işletmesi. Tost ev köftesi yengen çok güzel. Samimi sıcak neşeli insanlar. Fiyatlar iyi. Herşey harika, puanı rus salatası olmamasından kırdım
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım