Yükleniyor...
3.8 Puan
19 Yorum

Espressamente Illy

Armada AVM, Zemin Kat, Eskişehir Yolu, No 6, Yenimahalle, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Telefon 0312 2190143
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Kahvaltı
  • Alkol bulunmaz.
  • Gel-Al
  • Klimalı
  • Canlı müzik
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
  • Sodexo
Yorumlar (19)
2
M.. M..
Mekan olarak sade kucuk hos bir yer kahveleri kaliteli ancak geç gelen kahve soğuk geldi ne yazık ki bir daha tercih etmem zannediyorum hizmet kötü
1
K.... G......
Servis geç, dökülen kahveler ve komik bir şekilde saçma sapan kaşıklar. Müşteriye müşteri gözüyle değil ayaklı cüzdan gözüyle bakılıyor. En küçük şeye anında 2,5 tl hesabınıza girebilir fazladan bişey isterken iki kere düşünün. Kahvelerine gelirsek ortası olmadığını düşünüyorum, kahvelerinin tadının acı fazla acı bir tadı var nerde o eski illy. O eski tat yok maalesef bir daha tercih edeceğimi sanmam.
5
D.... Ş.....
Son derece başarılı bir işletme. Hizmet süresi başarılı. Çalışanlar son çok ilgili ve güler yüzlü. Ürün kalitesi de en az çevre mekanlar kalitesinde.
5
A....... A.......
kahveleri, tatlıları güzel. limonatayı da beğendim. burada olmayı seviyorum. acaba demeden canımın istediğini sipariş edebiliyorum. tavsiye ederim.
1
Ö..... A...
Yemekleriz lezzetsiz,elemanları saygısız. Verilecek paraya değmeyen ürünleri var. Sadece insanlardan para kazanmaya çalışan bir yer. Armadada gidilecek en son mekan.
4
Z........ Z........
Beğendiğim bir yer biraz küçük ama güzel gene de.Farklı kahvelerini denedim hepsi güzeldi .Tatlıları da güzel genel olarak ,düzgün bir yer.Hindistan cevizli bir tatlı söylemiştim ama görüntüsü kadar tadı o kadar güzel değildi ama onun haricinde genelde beğendim ürünlerini .
2
K..... A...
Dün akşam kahve ve tramisu sipariş ettik. Garson görünümlü bir adam tramisu için bir 10dk bekleyip bekleyemeyecigimizi sordu hazırlık yapacaklarını söyledi. Tam dedik. 15dk sonra israrlarimizla pastamiz geldi. Tabak ve tramisunun üstündeki kahve sıcak fakat pasta kreması olması gereken şey buz hatta alt tarafı erimisti. Dondurmalı mı değil mı kahvesi nerde bunun derken garip bi pastamsi yedik. Ödeme yaparken durumu başka bir garsona anlattigimizda, o adamın öyle garip şeyler yaptığını söyledi ve ücreti aldı. Hatta mekandan ayrılırken başka bir garson tekrar beklediğini ve o geldiğimizde bize GERÇEK TRAMİSU vereceklerini söyledi. Çok lakayit ve terbiyesiz bı tavirdi. Maalesef kimseye öneriyorum.
4
G............. G.............
Mekanda kahve içilmeli ama bize değişik geldi deneyelim dedik meyva içersinde dondurma . Limonlu güzel oldu ama doyurucu olmuyor . İki tane daha yenilmesi gerek bu nedenle fiyatı makul değil. Birisini beklerken ayaküstü bir kahve içilebilecek bir mekan olarak aklımda kalacak
3
B.... S.....
Mekan açık havada,giriş kattan aşağıya doğru küçük merdivenlerle bağlanmış.Eğer girişte iseniz gerçekten ayaküstü bir pozisyona düşme ihtimaliniz var,oturduğunuz yere göre.Bir de, smoothinizi frambuaz ya da karadutlu söylemeyiniz zira meyveli yoğurt "yerken" bulabilirsiniz kendinizi :)
2
U... E.......
Siparişimi beklerken karışık kebap mı söyledim acaba altı üstü bir kahve ne kadar sürebilir düşüncesine girdiğim geldiğinde kahvesini beğendiğim gerçekten yumuşak içimli olduğuna kanaat getirdiğim mekan ama bardaklarını çok küçük bulduğum bir yerdir. Ayrıca ustasını takdir ettiğim yerdir yaz günü olmasından mütevellit düşünmüş olacak ki sıcak istediğim kahve soğuk gelmiştir 2 puanı ustanın düşüncesine vermiş bulunmaktayım.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım