Yükleniyor...
2.7 Puan
3 Yorum

Beştepe Döner & Köfte

Beştepeler Mahallesi, Alparslan Türkeş Caddesi, No 43/A, Yenimahalle, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pide, Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 40.00 TL
Telefon 0312 2227034
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
Yorumlar (3)
1
D.... Ö.........
müşteri memnuniyeti ve garsonların çoğu agresif yemekler idare ederdi ama bu fiyatlara her yerde bulunacak şeyler fiyatı kesinlikle haketmiyor menüdeki seçenekleri sunmuyorlar
4
S..... I...
Beştepe Döner , yaklaşık 3 yıldır açık olan bir mekan. Et , köfte , pide çeşitleri bulunan mekanda özellikle döner övülünce dedim artık gitmenin zamanı geldi. Mekan havadar , caddeye bakıyor. Garsonlar ilgili hemen siparişinizi alıyor. Benim geliş amacım belli olduğu için 1 porsiyon servis et döner söyleyip bekliyorum. Döner öncesi ikramları masaya yığmaya başlıyorlar. Gelen ürünlerin hepsi güzel ve tazeydi. Döner biraz kalın kesilmiş. Benim bu kesim şekli çok hoşuma gitmiyor. Çünkü dönerde araya takılan kuyruk yağları da bu sefer ağza kalın geliyor. Yanlış anlama olmasın döner lezzetli , Dönerci Mehmet Ustanın dönerine benzettim biraz. Daha tuzlu , daha yağlı ve daha kalın. Fakat genel klasmanda değerlendirecek olursak ortalama/ortalama üstü bir lezzete sahip. Servis edildiği pide ise gayet lezzetli. İncelemenin devamını blog adresimden okuyabilirsiniz. Instagram kullanıcı adım : serkanince_
3
S..... I...
Beştepe Döner , yaklaşık 3 yıldır açık olan bir mekan. Et , köfte , pide çeşitleri bulunan mekanda özellikle döner övülünce dedim artık gitmenin zamanı geldi.
Mekan havadar , caddeye bakıyor. Garsonlar ilgili hemen siparişinizi alıyor. Benim geliş amacım belli olduğu için 1 porsiyon servis et döner söyleyip bekliyorum.
Döner öncesi ikramları masaya yığmaya başlıyorlar. Gelen ürünlerin hepsi güzel ve tazeydi.

Döner biraz kalın kesilmiş. Benim bu kesim şekli çok hoşuma gitmiyor. Çünkü dönerde araya takılan kuyruk yağları da bu sefer ağza kalın geliyor. Yanlış anlama olmasın döner lezzetli , Dönerci Mehmet Ustanın dönerine benzettim biraz. Daha tuzlu , daha yağlı ve daha kalın. Fakat genel klasmanda değerlendirecek olursak ortalama/ortalama üstü bir lezzete sahip. Servis edildiği pide ise gayet lezzetli.

İncelemenin devamını blog adresimden okuyabilirsiniz.

Instagram kullanıcı adım : serkanince_
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım