Yükleniyor...
3.1 Puan
29 Yorum

X Beach & Restaurant

Gökçebel Mahallesi, Tilkicik Caddesi, 182. Sokak, No 3, Bodrum, Muğla
Kategoriler Kafeler
Ortalama tutar İki kişi için : 300.00 TL
Telefon 0252 3855959
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Dış mekan var.
  • Fullbar
  • Masa rezervasyonu önerilir
Yorumlar (29)
5
G...... Ö..
Süper bir yer. Nezih ve kaliteli. Deniz ise Bodrumun en iyi koyunda dalga yok rüzgar yok akvaryum gibi .. Çalışanlar size kaliteyi yansıtıyor. Bir çok kaliteki mekanda kaliteli çalışanlara rastlayamaya biliyorsunuz fakat X Beach de çalılanlarda en az mekan kadar kaliteli. Özellikle Uğur Poyraz beye çok teşekkür ediyorum. Verdiği hizmet bizi buranın müdavimi yaptı.. Fiyatlara gelince hak ettiği fiyatı talep ediyorlar.
5
A.... Ş.....
Denizi mükemmel, huzurlu bir ortamı var. Çalışanları kibar ve ilgililerdi. Yiyecek ve kokteylleri başarılı ancak ayriyeten servis parası almaları gerekmezdi.
5
H.... K......
Kokteyleri çok güzel servis hızlı Meyve ikram ettiler ızgara levrek güzel bodrum genel olarak boş olduğu için gittiğimizde sakindi sezonda dolu olacaktır denizi güzel biraz taşlı ama sorun olmuyor
5
H.... K......
Kokteyleri çok güzel
servis hızlı
Meyve ikram ettiler
ızgara levrek güzel
bodrum genel olarak boş olduğu için gittiğimizde sakindi sezonda dolu olacaktır
denizi güzel biraz taşlı ama sorun olmuyor
1
S...... S......
Garsonlar ilgisiz, çok yavaslar ve servis icin ekstra para alinmakta. Plaj havlulari, giyinme kabinleri kirli. Cok guzel plaj ve berrak deniz yanlis ellerde harcanmakta. Giriste verilen 200 tl yi kesinlikle hak etmiyorlar.
1
G.... G....
Yiyeceklerden kıl çıkıyor. Böylesi güzel bir plaja ve mekana hiç yakışmıyor! 4 Formaggi Pizza’dan bugün şansımıza kıl çıktı. Çalışan Ali Bey oldukça ilgiliydi, kendisi günümüzü daha keyifli geçirmemizi sağladı. Plaj güzel fakat girişteki 200 tl ödenen bakiyeyi bitirmek için çeşidin fazla ve kılsız olması lazım.
1
S..... A...
Girişte ödediğiniz 200tlnin karşılığını kesinlikle almıyorsunuz. İçerideki alana göre şenzlong sayısı çok fazla hareket edecek alan yok. Garsonlar bilgisiz ilgisiz, kahvaltı doyurucu değil aldığınız çayı bile ödüyorsunuz. Verdiğiniz parayla kazıklandığınızı hissediyorsunuz ve oldukça pahalı... Biz kahvaltıyı yapıp çıktık bir dahada gelmeyiz kesinlikle tavsiye etmiyorum. Geçen senlere oranla müşteri sayısıda oldukça düşük.
5
E... B..
Doyamayıp haftanın 2 gününü orada geçirdiğimiz mekan, deniz temiz, hizmet güzel, günlük giriş 150 ama onu içeride yiyecek-içecek ile harcıyorsunuz, duşlar hemen denizden çıkınca, ki bu bence çok önemli, çok keyif aldık, inşallah seneye devam ederler.
1
Y...... B.........
Fiyatları gerçekten çok yüksek. 150tl verip içeride kullanabiliyorsunuz ama şezlonglar inanılmaz rahatsız olduğu için locaya geçmek zorunda hissediyorum. Bir tostun 44 tl olduğu bir daha gitmeyi düşünmediğim bir yer.
1
R......... R.........
Extremely overpriced, really bad quality of food, very very bad and ignorant service, would have given 0/5 for the whole experience but the lowest star score is1/5. If you are using the beach facilities, be careful that noone had taken a dump in the changing cabins, as this is what I have experienced. - Aşırı pahalı, yemek kalitesi çok düşük, servis berbat. Eğer plajı kullanıyorsanız tuvalet olarak kullanılmış kabinleri kullanmamaya özen gösterin, bugün böyle bir tecrübemiz de oldu.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım