Yükleniyor...
1.3 Puan
6 Yorum

Gülten Abla

Yalıkavak Mahallesi, Çarşı Caddesi, No 100/A, Bodrum, Muğla
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Ev Yemekleri
Ortalama tutar İki kişi için : 70.00 TL
Telefon 0252 3852548
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Gel-Al
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Klimalı
  • Fullbar
  • Dış mekan var.
Yorumlar (6)
1
A....... A.......
Fiyatları inanılmaz pahalı bir tabak bamya 30 TL bir karnıyarık 30 TL çorba pilav aldık 124 lira hesap ödedim. Güzel türdüklüyorlar..
1
A... A...
1
M.... A.
Yediğim en pahalı ev yemeği, porsiyonlarıyla doymak mümkün değil. Kaba sahibi ise cabası. Fatura isteme talebimi türlü saçma bahanelerle geçiştirmelerine değinmiyorum bile! Neden boş olduğuna şaşmamak lazım. Uzaktan sevimli görüp bizim gibi yanılmayın. Kesinlikle uzak durun!!
3
F.... Y..........
Akşam akşam gezerken acıktığımızı farkedip yemek yiyelim dedik yalıkavak klasik olarak çok kalabalıktı nispeten daha tenha olan ve ev yemekleri yapan gülten ablayı denemeye karar verdik klasik bir ev yemekleri lokantası 4 kişiydik ben türlü arzu etli yaprak sarması Ayfer Günaydın pilav kuru fasulye şirin teyze de karnıyarık söyledi yemekler ortalama lezzetteydi güzeldi ancak yemek miktarları verilen paraya göre çok çok azdı küçük kahvaltı tabaklarının çukur halini düşünün tam olarak bir kepçe alacak minicik tabaklarda yemek insanı asla doyurmuyor mekan sahibi olduğunu düşündüğüm bayanın o gün bir sıkıntısı mı vardı bilmiyorum ama herhangi bir sıcak karşılama gülümseme bile göremedik bence ikram sektörü bir bütün olmalı sonuçta diğer bütün yerlerin neden ağzına kadar dolu olup buranın boş olduğunu anladık bir daha ki sefere ev yemeği için kesinlikle başka bir mekan arayacağım 19 tl ye karnıyarık mı olur ya da 18 tl verip 4 tane etli yaprak sarması mı yenir pes zaten gelen minik porsiyonları gördüğüm şaşkınlıktan fotoğraf çekmeyi bile unuttum, sonuç olarak bir karnıyarık bir etki yaprak sarması bir türlü ve az pilav üstü kurufasulyeye 78 tl ödedik arkadaşların hepsi lütfen zomatoya burayı yaz dedi yazdım
1
A....... A.......
Fiyatları inanılmaz pahalı bir tabak bamya 30 TL bir karnıyarık 30 TL çorba pilav aldık 124 lira hesap ödedim. Güzel türdüklüyorlar..
1
A... A...
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım