Yükleniyor...
4.4 Puan
5 Yorum

Coldstone Creamery

Palmarina AVM, Yalıkavak Mahallesi, Çökertme Caddesi, No 11-17 Bodrum, Muğla
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Dondurma
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Wi-Fi
  • Tatlı ve Pasta
  • Dış mekan var.
Yorumlar (5)
4
E... G....
Dün ilk defa denedim.Gerçekten lezzetli bir dondurma, külâhlarını kendileri yapıyormuş.Çikolata,karamel,badem ve oreolu yedim.Tadı gerçekten güzel denemenizi tavsiye ederim.
5
L... C.........
Çoksa Stone muhteşem
5
F.... F....
bitez dondurmacisi ce magnum store a cok yakin olmasina ragmen asiri yogundu fakat servis kalitesi ve hizi cok yuksekti ilk kez bodrumda denedim cok lezzetliydi herkesin denemesini tavsiye ederim
4
İ.... T.....
Bodrum Marina'da bulunan Cold Stone İstanbul'daki şubelerinden çok farklı değil. Yoğunluktan dolayı önünde biraz sıra olsa çalışanlar arı gibi çalıştıkları için hemen dondurmanıza ulaşabiliyorsunuz. Peanut Butter Cup Perfection favorimdir. biraz çikolatası yoğun olduğu için ağır tatlar sevmeyenlere tavsiye etmem. Daha hafif ve meyve sevenlere banana caramel crunch'u tavsiye ederim. Burada ilk kez pamuk şekerli dondurma denedim ve çok beğendim.  Dondurmaları genel olarak kremamsı olduğu için damak tadınıza uymayabilir. Ama dondurmanın hazırlanışını izlemek zevkli oluyor.
4
İ.... T.....
Bodrum Marina'da bulunan Cold Stone İstanbul'daki şubelerinden çok farklı değil. Yoğunluktan dolayı önünde biraz sıra olsa çalışanlar arı gibi çalıştıkları için hemen dondurmanıza ulaşabiliyorsunuz. Peanut Butter Cup Perfection favorimdir. biraz çikolatası yoğun olduğu için ağır tatlar sevmeyenlere tavsiye etmem. Daha hafif ve meyve sevenlere banana caramel crunch'u tavsiye ederim. Burada ilk kez pamuk şekerli dondurma denedim ve çok beğendim. 
Dondurmaları genel olarak kremamsı olduğu için damak tadınıza uymayabilir. Ama dondurmanın hazırlanışını izlemek zevkli oluyor.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım