Yükleniyor...
3.2 Puan
20 Yorum

Kahve Dünyası

D-Marin, Turgutreis Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, No 26, Bodrum, Muğla, Turgutreis, Bodrum
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 55.00 TL
Telefon 0252 3820772
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Kahvaltı
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Deniz kenarı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (20)
4
E... U....
Geniş bir alana yayılmış konum olarak da D-Marin içerisinde biraz arada kalıyor. Klasik bir kahve dünyası şubesi. Etrafta kaliteli kahveci sıkıntısını gideriyor.
4
D...... D......
Guzel bir mekan özellikle akşamları çok hoş ve kalabalık oluyor. Manzarası güzel. Terasında oturmanızı öneririm. Diğerl kahve dünyalarından farklı bir şey yoktu. Yoğurtlu dondurmasını ilk kez denedim çok beğendim.
2
C.... C....
mekanın üst katında manzara harika ancak masalar çok sıkışık yan masadakilerle beraber oturuyor gibisiniz ayrıca garsonlar oldukça ilgisiz..
5
F... V....
Her gün gelip kutu kutu dondurmasını eve aldığımız, onunla yetinmeyip üşenmeden marinaya gelip külah külah dondurmasını yediğimiz yerdir. Çalışanlar güler yüzlü ve ilgili. Ben çoook memnun kaldım. Bodrum merkez'deki ile dağlar kadar fark var arada. Burdaki çok daha iyi
3
O......... O.........
Mekan manzarası ve çalışanları ile son derece güzel.bildiğimiz kahve dünyası.dondurmasını mutlaka yiyin manzaraya karşı.
Ancak...
Sürekli aşağıdan gelen ve minare gibi ne zaman kalkacağımızı bekleyen insanlara bir önlem alınması gerek.resmen taciz bu!10 dk.dır dondurmamız bitsinde kalkalım diye başımızda bekliyorlar.
Mekanın buna çözüm üretmesi şart
3
O......... O.........
Mekan manzarası ve çalışanları ile son derece güzel.bildiğimiz kahve dünyası.dondurmasını mutlaka yiyin manzaraya karşı. Ancak... Sürekli aşağıdan gelen ve minare gibi ne zaman kalkacağımızı bekleyen insanlara bir önlem alınması gerek.resmen taciz bu!10 dk.dır dondurmamız bitsinde kalkalım diye başımızda bekliyorlar. Mekanın buna çözüm üretmesi şart
1
V........ V........
Son gittiğimde, servis ve ürün kalitesi çok kötüydü. Siparişin bir kısmı geldi bir kısmı 30 dk da gelmedi. Her servis elemanı suçu bir diğerine atarak gezinmeye devam etti. Sonunda gelen frappe nin menüde ki ile ilgisi yoktu. Geri iade ettim. Her geçen sene dahada kötü olabilmeyi basariyorlar. Gayet istikrarlilar.
1
V........ V........
Son gittiğimde, servis ve ürün kalitesi çok kötüydü. Siparişin bir kısmı geldi bir kısmı 30 dk da gelmedi. Her servis elemanı suçu bir diğerine atarak gezinmeye devam etti. Sonunda gelen frappe nin menüde ki ile ilgisi yoktu. Geri iade ettim. Her geçen sene dahada kötü olabilmeyi basariyorlar. Gayet istikrarlilar.
1
C...... T....
Garsonların bize karşı suratsızlıklarından mı başlasam bir servis açmamalarından mı başlasam. Kahvaltı yapmaya gittik tek kelimeyle korkunçtu. Ne peçete getirdiler ne çatal bıçak. İstediğimiz kahve yanlış geldi. Islak mendil olmadığını burasının kahve konseptli bir yer olduğunu ukala bir şekilde söylediler. Eğer sandviç veriyorsanız tatlı veriyorsanız self servis de olmayan bir yer bir zahmet de ıslak mendil verin. Tuvaletler ayrıca korkunçtu. Asla ve asla adına yakışmayan şeyler yaşadık. Bir daha ne Bodrum'da ne de İstanbul'da gideriz. Böyle böyle bir sürü müşteri kaybediyorlar.
3
L..... Ö....
Marina içindeki bu şubede ikinci oturuşum, ilk geldiğimde siparişimi unutan görevliyi hoş görüp bir sonrakinde yorum yazmaya karar vermiştim. Ne de olsa bu işletmeler sıcakta yoğun bir biçimde taleple uğraşıyorlar. Ancak içimi son derece keyifli olmasına rağmen ikinci gelişimde içtiğim limonatanın bardağı hayatımda gördüğüm en çizik olanıydı. Uyarımı dikkatle dinledikten sonra nazikçe yenisini getirdiler. Tatil yerlerindeki işletmeler büyük şehirlerdekinden görece daha iyi yönetiliyorlar. Belli ki şehir stresi olmadığında hem ziyaretçiler hem de işletenler açısından hayat daha kolay olabiliyor.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım