Yükleniyor...
2.7 Puan
22 Yorum

Bitez Dondurma

Turgutreis Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, No 31, Bodrum, Muğla
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Dondurma
Ortalama tutar İki kişi için : 15.00 TL
Telefon 05072443042
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (22)
2
C.... C....
waffle hamuru kötüydü yani daha doğrusu ince, hafif sert ve çıtır çıtırdı ki waffle hamuru böyle olmamalı. sürdükleri çikolata da çok güzel diyemem, muzu normaldi ama üzerine koydukları dondurmanın tadı güzeldi(vanilyalı)
2
M.... Y........
Bence abartılı top değil kaşık ile azıcık koyup her koyduguna 4 tl alıyor cimrilik hat safada 2 kaşık aldım cocuga aldıgınız gibi verdiler lezzet standart bence cok apartmışlar burayı Bursalıyım abartmayıyım en az 10 yer sayabilirim %100 sütten gerçek dondurma yapan işletme lezzetli tanınan bir yer olsun kadıköy ali usta nın topu bunun iki kaşığına denk ve lezzet karşılaştırılamaz dondurma nasıl olur öğrensinler bodrumlu arkadaş önerdiği için gittim ama kötü bir deneyim oldu kestaneli aldım içinde kestane parçacıgı hiç yoktu keza fıstıkta aynıydı.
1
B....... B.......
Tad aynı..Ancak, porsiyonlar diğer bitez dondurmacılarına göre yarısı kadar, sipariş eksik geliyor, hesap yanlış geliyor, tatlı geliyor kaşığı 15 dk sonra... bitez dondurmacıların en kötüsü!
4
I......... I.........
Tahinli ve çikolatalı dondurması efsane güzeldi. Çikolatalı dondurmasında diğer dondurmacılardaki gibi şeker tadı değil, aksine çok yoğun bir kakao vardı. Yediğim en lezzetli dondurmaydı. İşletmenin ellerine sağlık. Ayrıca hizmet de kaliteliydi.
1
A.... A....
Bitez dondurmasını denemek istedim fakat bu şube bekledigimin çok altında çıktı,sıradan bir tat ve anlamsız pahalı bir daha kesinlikle gitmem
3
S. Ö..
Dışarda masaları var yol manzarası izlemelik. Wafflesi hiç güzel değil bu şubenin ama. Masa bulmak bazen zor. Eskisi kadar porsiyonlar büyük değil. Tadımlık yiyorsunuz lezzet güzel.
2
T..... G....
Pek bir olayı yok. Lezzeti aman aman degil. Standart bir dondurma. Topu 3lira. Ve porsiyonu cogu yerden az. Bir daha tercih edeceğimi zannetmiyorum.
3
I..... D...
Kulahta dondurma porsiyonlari diger dondurmacilara gore kucuk. Pek bir esprisi yok. Bunu feedback olarak kendilerine soyledigimizde de “Tum Bitez dondurmacilarinda ayni” gibi bir yanit aldik. Oysaki biz geneli kastetmistik. Verilen paraya degmiyor.
3
E... T.....
Bal badem, damla sakız, çikolatalı ve kavunlusu çok lezzetliydi. Kasadan duran bayan ve dondurma veren orta yaşlı bayın tavırları biraz garipti.ve servis yavaştı.
3
T.......... T..........
Bal badem mükemmeldi...narlısını denemeye gerek yok nar tadı bile yoktu... fiyatlar normal seviyede... ıslak mendil iki gidişimizde de tükenmiş olması şaşırtıcıydı sonuçta dondurmacısın sen tükenmeden stoklayacaksın
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım