Yükleniyor...
4.3 Puan
25 Yorum

Starbucks

Tepecik Mahallesi, Neyzen Tevfik Caddesi, No 57, Bodrum, Muğla
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 0252 3131389
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Wi-Fi
  • Deniz kenarı
  • Dış mekan var.
Yorumlar (25)
3
İ................ İ................
Konum itibariyle harika ancak dışardaki oturma masaları oldukça yetersiz çoğu zaman ayakta kalınabiliyor. Ancak personelin ilgi alakası şahane konumu dediğimiz gibi çok merkezi..
2
Ö...... O.......
Oturma alanı ve manzarası güzel olsa da çalışanlar inanılmaz yavaş. Hepsi aynı kasa başında öyle bekliyorlar. Bu yavaşlıktan sonra bir daha gitmeyi düşünmüyorum.
4
H.... G.....
Bodrum limanda konumlanmış, güzel bir yer. Klasik starbuck kalitesi ve hizmet standardı. Çok yoğun olmasından dolayı yer bulmak biraz zor. Oturup kalkan kişilerinde çöplerini siz temizlemek zorunda kalabilirsiniz. Fiyat bir tık pahalı ama değer.
5
H..... H.....
Manzarası çok güzel, çalışanlar çok ilgili. Ufak bir kahve arası için uğranıp vakit geçirmeye değecek bir yer. Starbucks sevenler için uğranması gereken bir şube.
4
S. Ö..
Her yerde olduğu gibi burada da kahveleri çok güzel. Soğuk olanlar genel tercihim. Kışında mocca tercih edebilirsiniz. Yeni gelen tatları da muhakkak deneyin genelde onlarda çok iyi oluyor. Son çıkanlar fazla tatlı olsa da bence hem kahve hem tatlı isteğini çözüyor.
4
E.... Y.........
İstanbul bebek Starbucks kadar güzel manzarası olmasa da :) manzaralı ve klimalı bir Starbucks şubesi. Cool lime'a daha fazla öz isteyip istemediğim yönünde hayatımda ilk defa bir starbucksta ben sormadan öneride bulunuldu. Uçağımın üç saat rötarlı kalkacağına dair mesajı alınca geldiğim, Bodrum'un boru gibi fiyatlı, kalitesiz mekanlarındansa 10 liraya aldığım cool limemla 2 saat boş boş klimalı ortamda karışan eden olmadan paşalar gibi oturduğum mekan.
5
B...... S....
Kasadaki melek hanim cok guleryuzlu ve iyi bir insandi hayatimda en memnun kaldigim starbucks subesiydi basarilarinin devamini diliyorum. Ayni zamanda kahveleri servis eden kubra hanimda cok tatliydi. Bodrumda yasasam hep buraya gelirdim
2
F.... F....
Adı var işte "starbucks" amaç etiketi seviyoruzzzzz ve millet olarak kazıklanmayı da fazlasıysa seviyoruz onun dışında kahve dünyasında içtigim bi kahveden fark göremiyorum yerli firmalar tercihimdir
5
H.... D....
Başta Bodrum'a geldiğimizde "insan neden Bodrum'da Starbucks'a gelir ki" diye düşünmüştük. Sonra anladık. Her yer aşırı pahalı. 30 liraya falan hamburger yiyince aa iyiymiş diyoruz. 40 liralık kokteyli 30 liraya görünce ucuz diyoruz. Mekanlar aşırı kalabalık ve gürültülü. Mekan çalışanları falan -eğer Bodrum içinde bilinen bir mekana geldiyseniz- ukala. Rezervasyonlar dolu vs. Starbucks ise bildiğimiz Starbucks. 10-15 tane mekana bakıp beğenmeyip geri döndükten sonra Starbucks'a oturup telefonlarımızı şarj ettik, 2şer tane de soğuk içecek hüplettik. 2 saat oturup otele döndük. Çölde bir vaha gibisin Starbo, iyi ki varsın Starbo.(Kalp) Ancak bir yonden eleştirmek istiyorum:Temizliğe özen gösterilmeli.
4
H.... D....
Başta Bodrum'a geldiğimizde "insan neden Bodrum'da Starbucks'a gelir ki" diye düşünmüştük. Sonra anladık. Her yer aşırı pahalı. 30 liraya falan hamburger yiyince aa iyiymiş diyoruz. 40 liralık kokteyli 30 liraya görünce ucuz diyoruz. Mekanlar aşırı kalabalık ve gürültülü. Mekan çalışanları falan -eğer Bodrum içinde bilinen bir mekana geldiyseniz- ukala. Rezervasyonlar dolu vs. Starbucks ise bildiğimiz Starbucks. 10-15 tane mekana bakıp beğenmeyip geri döndükten sonra Starbucks'a oturup telefonlarımızı şarj ettik, 2şer tane de soğuk içecek hüplettik. 2 saat oturup otele döndük. Çölde bir vaha gibisin Starbo, iyi ki varsın Starbo.(Kalp)
Ancak bir yonden eleştirmek istiyorum:Temizliğe özen gösterilmeli.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım