Yükleniyor...
2.7 Puan
7 Yorum

Palmiye Restaurant

Tepecik Mahallesi, Neyzen Tevfik Caddesi, No 2, Bodrum, Muğla
Kategoriler Restoranlar
Ortalama tutar İki kişi için : 150.00 TL
Telefon 0252 3162367
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Wi-Fi
  • Dış mekan var.
  • Deniz kenarı
Yorumlar (7)
1
A...... A......
DO NOT EAT HERE UNLESS YOU WANT TO GET RIPPED OFF BADLY FOR POOR FOOD! I WENT WITH THEIR RECOMMENDATION FOR FISH, 3 STARTERS AND 2 SOFT DRINKS AND IT COSTED ME 750TL, WHICH IS JUST OVER £100 (for 2 people)!!!! WTF?!?!? GORDON RAMSEY DOESN'T COST THAT MUCH. AND THE FOOD WAS POOR. ANY GOOD REVIEWS ARE FAKE. THEY ACT LIKE YOUR BEST FRIEND TO LURE YOU IN & SAY 'IF YOU DON'T LIKE YOU DON'T PAY'. WELL, WHEN I COMPLAINED ABOUT THE BILL THEY DID NOTHING ABOUT IT. SERVICE CHARGE WAS 70TL (£10). ALL THE OTHER RESTAURANTS COST AVERAGE £8 PER HEAD, NOT BLOODY £50! BUNCH OF CRIMINALS! THE IRONY IS, I WENT THERE BECAUSE I FELT SORRY FOR THEM BEING AT THE END OF THE HIGH STREET. WELL, EXTEND YOUR HAND TO THESE CROOKS AND THEY'LL SWALLOW YOU WHOLE! BTW I literally installed this app just so I could leave this review.
5
E... C....
Caddenin hemen başındaki balıkçı, meze ile kalamar yedim ve çok başarılıydı. Oldukça lezzetli menüleri olan ve muhabbet dolu bir mekan. Yolunuz düşerse gönül rahatlığıyla uğrayabilirsiniz.
1
Z..... K.......
İyi yorumların sebebini anlayamadığım işletme.  Merkezde önümüze ilk çıkan restaurant diye oturduk, böyle bir lokasyonda kötü olma ihtimali az diye. Sahte bir gülümserlikle karşılandık. 3 kişiyiz 2 kişi aç değil , 1imiz aperatif bir şeyler söylemek istiyor. Menüye baktık aç olan kişi bir çorba istedi sadece. O andan itibaren tavırlar değişti,çirkinleşti. Çorba gelmedi, hatırlatalım dedik bir de azar yedik, " soyledik, gelir!" şeklinde. Neye ugradığımızı şaşırdık. koydukları suyun parasını bırakıp hemen çıktık tabiki. İNSANLIKTAN NASİBİNİ ALMAMIŞ, DÜRÜSTLÜKTEN UZAK SADECE PARAYA YAKIN BİR İŞLETMENİN YEMEKLERİ DE GÖNÜL RAHATLIĞIYLA YENMEZ, YEMEYİN! DONT PREFER IT!!
1
Z..... K.......
İyi yorumların sebebini anlayamadığım işletme. 
Merkezde önümüze ilk çıkan restaurant diye oturduk, böyle bir lokasyonda kötü olma ihtimali az diye. Sahte bir gülümserlikle karşılandık. 3 kişiyiz 2 kişi aç değil , 1imiz aperatif bir şeyler söylemek istiyor. Menüye baktık aç olan kişi bir çorba istedi sadece. O andan itibaren tavırlar değişti,çirkinleşti. Çorba gelmedi, hatırlatalım dedik bir de azar yedik, " soyledik, gelir!" şeklinde. Neye ugradığımızı şaşırdık. koydukları suyun parasını bırakıp hemen çıktık tabiki. İNSANLIKTAN NASİBİNİ ALMAMIŞ, DÜRÜSTLÜKTEN UZAK SADECE PARAYA YAKIN BİR İŞLETMENİN YEMEKLERİ DE GÖNÜL RAHATLIĞIYLA YENMEZ, YEMEYİN! DONT PREFER IT!!
1
L.... F......
Siparişimizi verdik, 1 saatten fazla bekledik, bizden sonra gelen Arap müşterilerin siparişleri geldi, bizimki gelmedi. Garsona sordum, bizim siparişler ne oldu diye, ilgilenmedi. Daha sonra mutfağın olduğu yere gidip işletmeciye sordum. Daha pişirmeye bile başlamadıklarını öğrendim. "Biz gidiyoruz o zaman," dediğimde de umursamazca "Tamam o zaman" dediler, kusura bakmayın bile demediler. Çok kötü bir işletme. Müşteri seçiyorlar ve saygısızlar.
5
N..... N.....
Muhteşem bir levrek ızgara! Harika köpoğlu ve kalamar tava yedik... Bodrum'da Gümüşlük ve Gündoğan'da yediklerimiz dahil kuşkusuz en lezzetli balık ve mezelerdi... Balığa tuz vs. eklemeye gerek bile kalmadı. Salata çok keyifliydi. Soğanın, domatesin dilimlenişi damakta dengeyi tutturacak cinstendi... Tekrar geleceğiz...
5
N..... N.....
Muhteşem bir levrek ızgara! Harika köpoğlu ve kalamar tava yedik... Bodrum'da Gümüşlük ve Gündoğan'da yediklerimiz dahil kuşkusuz en lezzetli balık ve mezelerdi... Balığa tuz vs. eklemeye gerek bile kalmadı. Salata çok keyifliydi. Soğanın, domatesin dilimlenişi damakta dengeyi tutturacak cinstendi...
Tekrar geleceğiz...
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım