Yükleniyor...
3.7 Puan
65 Yorum

Bitez Dondurma

Tepecik Mahallesi, Neyzen Tevfik Caddesi, 68, Bodrum, Muğla
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Dondurma
Ortalama tutar İki kişi için : 15.00 TL
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
Yorumlar (65)
4
A..... A...
Waffle ve dondurması harika. Kesinlikle gitmek ve yemek lazım. Çikolatasını ve karadutunu özellikle tavsiye ediyorum. En iyi şubeleri yalıkavak çarşı ve bodrum merkez (marina yolu) diye düşünüyorum.
4
Ö.... E.........
Bitez dondurmacısının ortakentteki şubesine gittik arkadaşlarımla, çok çeşitte dondurması var ve waffle’ı çok hoşumuza gitti. Manzarası ve cafesi de ayrıca çok tatlıydı.
5
C..... U....
Dondurmaları çok çok iyi. Bodruma gelen herkesin mutlaka uğraması hereken bir yer. Porsiyonları çok büyük ve dondurmalar çok lezzetli. Fiyatları çok uygun
5
M..... A.....
Big waffle malzeme olarak çok güzeldi. Ama cidden big o yüzden iki kişiye fazlasıyla yeter. Fiyatlar yerine göre gayet normal. Kaşığı 4 tl, big waffle 22 tl.
4
T....... T.......
Çok fazla çeşit var ve bu nedenle seçim yaparken zorlanıyorsunuz, toplam 6 çeşit söyledik limon, vişne ve kavunlu dondurması başarılıydı sessiz sakin bir mekan canınız dondurma istediğinde rahatlıkla gidip oturabileceğiniz de bir yer.
5
G....... Ö.....
Antep fıstıklı dondurmasına bayıldık. Ortam ve konum olarak gayet iyi. Bodrum’da dondurmanın en iyisi burada. Fiyat olarak da gayet makul seviyede.
3
B....... B.......
Waffle güzel ama dondurma tercihim mi yanlış oldu bilmiyorum. Meşhur Bodrum mandalinasını beğenmedim. Normalde nane çikolata severim ama o da çok vasattı bence.
1
K......... K.........
Sakın waffle yemeyin!!! Sakın. Soğuk hamurla getirdiler ve değiştirdiler. gelen kızarmış ekmek üstü çikolata ve muz ile geldi. burası nasıl yüksek puan almış çok merak ettim. Waffle nasıl yapılır umarım yorumu okuyup birilerine sorarlar. puan bile vermek istemedik, ama mecburen 1 puan verdik.
5
E... S....
Mandalinalı dondurmanın çok bombastik impressive ve perfectissimo olması beklentisiyle gittim ama benim mi ağzımın tadı yamuk diye hala kara kara düşünüyorum. Anasını satayım her deneyen bayılıyor. Beğenmeyen benimle iletişime geçebilir mi lütfen. Dışlamayın beni.
3
L... ⛵.....
Bodruma her gittiğimde mutlaka uğrarım.
Dondurmalrının tadı çok mu hoşuma gidiyor. Tabi ki hayır.
Her sene daha da tadı bozuluyor ama ayak alışkanlığı olmuş gitmek.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım