Yükleniyor...
3.2 Puan
6 Yorum

Sunset Beach

Yahşi Mahallesi, Kargı Caddesi, No 43, Bodrum, Muğla
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe, Türk, Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 80.00 TL
Telefon 0252 3483911
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Wi-Fi
  • Dış mekan var.
  • Deniz kenarı
Yorumlar (6)
3
D..... B............
Ne beklediğinize bağlı olarak değişir. Sunset Camel Beach olarak 2019 yılında geçiyor, 75 lira giriş ücreti verdim fakat içeride bu ücreti harcayabiliyoruz. Hareketlilik arayanlar uzak dursun, tam bir emekli mekanı. Sakin, huzurlu bir yer. Deniz çarşaf gibi. Yiyecek olarak pidesi yenilebilir düzeydeydi. Frappe: soğuk süte nescafe karıştırıp getirdiler, lahmacun adet 20 tl, kaşarlı pide 32.5, tl su küçük 5 tl büyük 10tl , limonata-portakal suyu 20 tl, soda 7,5 tl dondurma topu 5 tl. Giriş ücretini bir öğünle kapatabilirsiniz.
3
E... S....
İki yorum okudum bir kişi giriş ücreti 35 demiş (geçen yılın yazı), öteki kişi de 50 demiş şimdi ben de 60 lira ödemiş biri olarak diyorum ki allah aşkına boşuna buraya gitmeyin. Denizse deniz, şezlongsa şezlong. Yandaki beachler daha ucuzmuş. Biz bir dünya malı olarak genelde her şeyin en pahalısına denk geliyoruz. Yhaa tatlım mallık bile parayla.
3
S..... B.....
Camel Beach ye yer alan bu mekana 50 tl verip giriyorsunuz ve şezlongu otoparkı ücretsiz kullanıyorsunuz ve bu 50 tl yi içerde harcayabiliyorsunuz deniz gayet güzel tertemiz genelde çocuklu ve orta yaşlı misafirleri ağırlıyor . Soft müzikler çalıyor dinlenmek diyorsanız mutlaka buraya uğrayın
1
N....... A......
Çok kalabalık, yaş ortalaması yüksek, denizi güzel ancak tekne turuyla gelenler olmasa daha güzel olabilir. Fiyatlari ortalama hizmet fena degil. Giriş ücreti alınmıyor içeride harcamak icin kişi basi 35 tl bilet veriyorlar.bir daha gidermiyim? gitmem !
5
S...... Ö......
Kurban Bayramı tatilinde mekanı ziyaret ettik. Oto parkı güzel ve müsait 15₺. İçeriye giriş kişi başı 30₺ fakat size girişte 30₺ tutarında fiş veriliyor ve içeride bu fişleri harcıyabiliyorsunuz. Kumsalı ve denizi çok güzel ve temiz. Garsonlar çok hızlı ve sürekli etrafta bir tanesine rastlayabilirsiniz. Genel anlamada fiyatlar Beach olmasına rağmen makul. Misal kıymalı pide 17,5₺ , küçük su 2,5₺ - büyük su 5₺. Kola Fanta vs 7,5₺. Tekrar ziyaret edilir kesinlikle.
4
S...... Ö......
Kurban Bayramı tatilinde mekanı ziyaret ettik. Oto parkı güzel ve müsait 15₺. İçeriye giriş kişi başı 30₺ fakat size girişte 30₺ tutarında fiş veriliyor ve içeride bu fişleri harcıyabiliyorsunuz. Kumsalı ve denizi çok güzel ve temiz. Garsonlar çok hızlı ve sürekli etrafta bir tanesine rastlayabilirsiniz. Genel anlamada fiyatlar Beach olmasına rağmen makul. Misal kıymalı pide 17,5₺ , küçük su 2,5₺ - büyük su 5₺. Kola Fanta vs 7,5₺.
Tekrar ziyaret edilir kesinlikle.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım