Yükleniyor...
4.5 Puan
4 Yorum

Komşufırın

Midtown AVM, Ortakent Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, Kongre Sokak, No 6/2, Bodrum, Muğla
Kategoriler Fırınlar
Mutfaklar Fırın
Ortalama tutar İki kişi için : 40.00 TL
Telefon 0850 2005050
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunmaz.
  • Wi-Fi
  • Dış mekan var.
Yorumlar (4)
4
N...... N......
Komşu Fırın bizim için gerçekten komşu oldu Bodrum da. Hemen her gün ekmeklerini alıyoruz ve her zaman iyi ve taze... Simit kahvaltı için muhteşem, limonata da çok iyi
5
B..... L........
En sevdiğim Komşufırın, yol kenarında hemen kahvaltı yapmak ve yola çıkmak için birebir. Pastırmalı kaşarlı su böreği çok başarılı. Limonatası güzel. Çalışanlar o kadar kibar ki. Küçük bardak kalmadığı için aynı fiyata büyük bardakla hediye ettiler.  Sıcacık kurabiyelerinden kesinlikle tadılmalı kestaneli, kahveli, çikolatalı, antep fıstıklı kurabiyeleri gerçekten çok başarılı. Bodrumdayken kesinlikle gidilmeli.
4
B..... L........
En sevdiğim Komşufırın, yol kenarında hemen kahvaltı yapmak ve yola çıkmak için birebir. Pastırmalı kaşarlı su böreği çok başarılı. Limonatası güzel. Çalışanlar o kadar kibar ki. Küçük bardak kalmadığı için aynı fiyata büyük bardakla hediye ettiler. 

Sıcacık kurabiyelerinden kesinlikle tadılmalı kestaneli, kahveli, çikolatalı, antep fıstıklı kurabiyeleri gerçekten çok başarılı. Bodrumdayken kesinlikle gidilmeli.
5
Y... G......
Midtownda açik olanida olan bir komsufirin subesi. Komsufirinin mamüllerini çok severim. Burda da bu güzel ürünleri bulabilirsiniz. Sicak havada soguk limonatayla güzel gidiyor
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım