Yükleniyor...
2.7 Puan
6 Yorum

Güzel Restaurant

Ortakent Mahallesi, Yalı Caddesi, No 10, Bodrum, Muğla
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Deniz Ürünleri
Ortalama tutar İki kişi için : 100.00 TL
Telefon 0252 3483027
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Wi-Fi
  • Dış mekan var.
  • Deniz kenarı
Yorumlar (6)
1
S..... O....
Gerçekten bu bölgeye yakışmayan ve aşırı kalitesiz bir işletme. Sipariş vermiş olduğumuz çupralar 1 saat 25 dk'da gelmedi. Aynı anda sipariş vermiş olduğumuz kalamar güveç ise 1 saat in sonunda geldi. Garson arkadaş sağolsun "balıklarımız nerede kaldı" diye sorduğumuzda ise "siz kalamarı yemeye başlayın balık çıkınca getircem" gibi talihsiz ve çalışanların (aynı zamanda mekanın) ne kadar kalitesiz olduğunu gösterir cümleler kurup terbiyesizlik yaptı. 1 buçuk saatin sonunda halen balıklarımız gelmediği için eşim ile mekandan kalktık. Böyle birşey ilk defa başımıza geldi. Yorumlardan da anladığım üzere lezzet sıfır, işletmecilik sıfır, fiyatlar fahiş. Tavsiye etmiyorum.
1
F.... K.....
Dün akşam bu restorandaydım.. Hayatım boyunca gittiğim en berbat yerdi. en fazla 10 masa olduğu halde yoğunuz diyip yemeklerin gelmediği, garsonun devamlı ATARLI olup müşterilere laf soktuğu, PARANIZLA REZİL OLACAĞINIZ bir mekan..
2
N.... H.....
Genel olarak çalışanlar iyi niyetli, fiyatlar yandakilere göre nispeten daha uygun. Ancak hizmet kalitesi vasat, yanlış gelen siparişler, geç kalmalar vb mevcut. En önemlisi de lezzetler çok başarısız. Bu sebeple en fazla 2 yıldız aldı benden.
5
M... G.....
Güzel Otel bir aile işletmesi. İşletme sahibi Ahmet Bey, gelen herkesle mümkün olduğunca tek tek ilgilenen bir insan. Biz henüz otelde konaklama gerçekleştirmedik ancak sürekli olarak yıllardır bu otelde ailece konaklayan arkadaşlarımızdan aldığımız duyumlar her zaman çok olumlu oldu. Restoran deneyimimiz ise denizin tam anlamıyla kenarında yer alan masalarda güzel bir ortamda lezzetli balık ve mezeler eşliğinde rakı içerek oldu. Çok büyük bir keyif aldığımızı net olarak söyleyebilirim. Fiyatlar özellikle "Bodrum standartları" baz alınarak bakıldığı zaman gayet uygun. Yine de sipariş vermeden fiyat teyidi yapabilirsiniz.
2
O... Y........
Uzun zamandır yaşadığımız en kötü balıkçı deneyimi.Laubali ve kafasına göre bir servis anlayışı, lezzetsiz ürünler ve faiş fiyat sanırım hepsini özetlemeye yeter.Niteliksiz bir salata sert kalamar ve kendi kafasına göre yaptırılan karides tava üstüne garsonun hata kabul etmez davranışları.Malesef tavsiye etmiyorum
5
G.... Y......
Deniz kenarında arkadaşlarınızla sessiz bir ortamda sohbetinizi ederken birseyler icebileceginiz sakin bir mekan. Fiyatları konumuna nispeten oldukca makul. Çalısanlar ilgili.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım