Yükleniyor...
2.9 Puan
100 Yorum

Xuma Beach Club

Merkez Mahallesi, Küdür Cddesi, Sefir Sokak, No 81, Bodrum, Muğla
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Bar-Food
Ortalama tutar İki kişi için : 200.00 TL
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunur.
  • Lunch menü var
  • Masa rezervasyonu önerilir
  • Fullbar
  • Dış mekan var.
Yorumlar (100)
5
S... S.....
Yorumlara bakarak çok kötü bi beklentiyle gittik ancak mekan olsun ilgi olsun her şey mükemmeldi. Yorumlardan sonra kendilerini kesinlikle geliştirmişler. Bizce gitmeye kesinlikle değerdi.
5
G.... D....
Huzurlu, sakin, kaliteli bir mekan. Çeşme’deki beachlerde olan adam kayırmacanın, kapıda görgüsüz ve usulsüzce çantanızın dibine kadar aramanın olmadığı, erken giderseniz ve rezervasyonunuz varsa istediğiniz yere oturabileceğiniz (belli müşterilere en güzel yerlerin ayrılmadığı), hatta burası mı şurası mı diye kararsız kaldığınızda size sabırla her yeri anlatan bir karşılayanın olduğu, çalışanların saygılı olduğu bir mekan. Fiyat- performans gayet iyi. İstanbul’daki mekanlarla benzer fiyata sahip. Yalıkavak- xuma her yıl gelmek istediğim bir yer olacak.
5
S..... K...
3
A.... Y..........
150 tl’lik icinde harcama bedeli olmayan bir giriş ücreti var. Ancak Bodrum’da giriş ücreti olayına artık şaşırmamak gerekiyor zaten onu kabul ederek giriyorsunuz. Ancak her sene giden biri olarak bu sene bana oldukça tatsız geldi. Öncelikle yaş ortalaması çok düşmüş. Ayrıca kum tarafında oturuyorsanız halk plajından farksız bir atmosfer var. 17:00’a kadar müzik bile calmadı. Hatta müzik hep böyle mi devam edecek diye sorma ihtiyacı hissettik o kdar sıkıcıydı. 0-6 yaş arası cocuk almıyoruz demelerine ragmen yanı basımızda kumdan kaleler yapan ve sürekli kosturup bize kum sıcratan bir cocuk da vardı. Sanırım ailesi mekanın sahibinin bir yakınıydı :) Garsonlar kaba ve suratsız, siparişleri pat pat masaya bırakıyorlar. Ev yapımı limonata istedik bildiginiz uludag limonata geldi. Ayrıca 100 tl’lik Xuma Pizza adeta üzerine gelişigüzel jambon ve salam atılmış sıradan bir pizzaydı. Bir daha gidecegimi sanmıyorum.
1
D.... A...
Hava parasi alinip hizmeti sifir olan yavasliktan olecek ve kisiye gore hizmet yapan yer gitmeyin daha guzel yerler var (Giray bey haric)
1
E.... Z.....
beach değil para tuzağı garson değil çakal vale değil mafya bunları arzuluyorsanız gidebilirsiniz
1
C.... A.....
Hani diyorsaniz ki para cebimde cok agirlik yapiyor bir yere birakiyim geliyim, o zaman kesinlikle gitmeniz gereken bir mekan. Baska bir bekleti icine girmeyin, girin ve bol bol para birakin. Şaka gibi, bi esprisi de olsa bari
1
S............ S............
Tamamen para koparmaya yönelik bir işletme garsonların başına koydukları keltoş izzete dikkat edin.Gitmenizi önermem zorla para harcatıyorlar.Ancak allah beni kuş ederde izzetin keltoş kafasına sıçmaya giderim o mekana birdaha.
1
B..... D.....
Izzettin bey ve calisma arkadaslarini kiniyoruz , bu mekana gitmeden once 2 kere dusunun derim . Akli olan gitmez iyi aksamlar
1
S.... Y..........
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım