Yükleniyor...
2.8 Puan
8 Yorum

White House Bar

Kumbahçe Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No 149, Bodrum, Muğla
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Atıştırmalık
Ortalama tutar İki kişi için : 80.00 TL
Neler var?
  • Alkol bulunur.
  • Kredi Kartı
  • Deniz kenarı
  • Atıştırmalıklar
  • Klimalı
  • Fullbar
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
  • Gece hayatı
Yorumlar (8)
1
A......... D.......
Mekan bomboşken eşimle beraber deniz kenarındaki masalardan birine oturmak isteyince garson bizi durduruyor ve öndeki tüm masaların rezerve olduğunu söylüyor... Bu eski usül saçma sistemli mekanlar bitmedi mi hala ? Tek amacı müşteriyi düdüklemek olduğu daha ilk cümleden belli.. GİTMEYİN.... 50 metre ilerde leman kültür var, orda bir sürprizle karşılaşmazsınız.
1
A......... D.......
Mekan bomboşken eşimle beraber deniz kenarındaki masalardan birine oturmak isteyince garson bizi durduruyor ve öndeki tüm masaların rezerve olduğunu söylüyor...

Bu eski usül saçma sistemli mekanlar bitmedi mi hala ?
Tek amacı müşteriyi düdüklemek olduğu daha ilk cümleden belli..

GİTMEYİN.... 50 metre ilerde leman kültür var, orda bir sürprizle karşılaşmazsınız.
1
B... B...
Ortam güzel, servis güzel, kokteyller güzel fakat hayatımda gördüğüm en en en en en kötü djye ev sahipliği ediyorlar. Ben hayatımda bu kadar leş bir dj görmedim. En güzel şarkıları bile editleriyle iğrenç şarkılara dönüştürebilme yeteneğine sahip. İnsanı danstan soğutur. Kendisini tebrik ediyorum. Edit: Gercekten bu dj’yi nerden buldunuz nerdeen. Boyle bir mekanda nasil bu kadar kotu rezelat igrenc leş ötes bir dj çalıştırıyorsunuz aklım almıyor almıyor gerçekten kendime yediremiyorum yani.
1
B... B...
Ortam güzel, servis güzel, kokteyller güzel fakat hayatımda gördüğüm en en en en en kötü djye ev sahipliği ediyorlar. Ben hayatımda bu kadar leş bir dj görmedim. En güzel şarkıları bile editleriyle iğrenç şarkılara dönüştürebilme yeteneğine sahip. İnsanı danstan soğutur. Kendisini tebrik ediyorum.
Edit: Gercekten bu dj’yi nerden buldunuz nerdeen. Boyle bir mekanda nasil bu kadar kotu rezelat igrenc leş ötes bir dj çalıştırıyorsunuz aklım almıyor almıyor gerçekten kendime yediremiyorum yani.
4
E... S....
Oturması kolay kalkması çok zor oldu. Çünkü biliyorsunuz ki dümdüz yürüdüğünüz yolda göz kontağı kurduğunuz herkes sizi yolunuzdan çevirip mekanına oturtmaya çalışıyor. O yüzden yere bakarak yürüyün.
Kalkması zor oldu çünkü yeni müşteri avlamaya o kadar odak haldeler ki sipariş vereceğiniz/hesap isteyeceğiniz zaman ORTALIKTAN KAYBOLUVERİYORLAR ALLAH ALLAH ÇOK GARİP SEBEBİNİ HİÇ ANLAMIŞ DEĞİLİM İLGİNÇ.
4
E... S....
Oturması kolay kalkması çok zor oldu. Çünkü biliyorsunuz ki dümdüz yürüdüğünüz yolda göz kontağı kurduğunuz herkes sizi yolunuzdan çevirip mekanına oturtmaya çalışıyor. O yüzden yere bakarak yürüyün. Kalkması zor oldu çünkü yeni müşteri avlamaya o kadar odak haldeler ki sipariş vereceğiniz/hesap isteyeceğiniz zaman ORTALIKTAN KAYBOLUVERİYORLAR ALLAH ALLAH ÇOK GARİP SEBEBİNİ HİÇ ANLAMIŞ DEĞİLİM İLGİNÇ.
5
A..... Y......
Bodrumun eski mekanlarından. Misafirleri genellikle yurtdışından. Belcika ve Hollandali mudavimleri bulunmakta. Fiyatları son derece uygun. Mekan sahibi Ali bey'e tesekkurler
5
E.. I....
'Ben dans sevmem isim olmaz ' diyenlerdenseniz bahse girerim bu çilgin ikili sizi bile dansettirecek...,saatler 12 yi vurdugunda müzigin sesi artiyor ve resimdeki çilgin iki dansçi platformun üzerinde hem dans ediyorlar hem de sizi buraya davet ediyorlar..önce bir süre disaridan izliyorsunuz sonra da kendinizi içeride buluyorsunuz...sonrasi malum
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım