Yükleniyor...
3.8 Puan
10 Yorum

Mavi Bar

Kumbahçe Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No 175, Bodrum, Muğla
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Sadece İçki
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Telefon 0252 3163932
Neler var?
  • Alkol bulunur.
  • Kredi Kartı
  • Canlı müzik
  • Kapalı alan var.
  • Gece hayatı
  • Meşrubat
  • Fullbar
Yorumlar (10)
5
N..... G.........
5
N..... G.........
1
Ö.... E....
Eski alternatif Bodrum mekanı diye gidip, gecenin sonunda da kucuk sise efesle bardak votka arasında 5 lira fark oldugunu ogrendiğimiz mekan... cok cooluz, o kitleyi... neyse,mekan cok keyifli, muzik oldukca iyi, sadece menu isteyip, mekana guvenmeden 'standart' bodrum barı muamelisi yapmanız gereken bir yer!
4
B.... A..
Bodrum'un en eskilerinden. Özellikle İzmir'li kitle tarafından tercih ediliyor. Genelde vizyon sahibi bir müşteri kitlesi var ki bunda kaliteli canlı performans dinleyebilmenin etkisi oldukça büyük. Fiyatlar her Bodrum mekanında olduğu gibi biraz abartı ama atmosferin güzelliğinden olsa gerek can sıkmıyor. Bir de mekan çok tatlı küçücük eski mi eski bir Bodrum evi. Özellikle kışın kapının önünde varillerde yanan ateşle asma katındaki şöminesinin keyfi başka.
3
L..... C.......
Bodrum'un en eskilerinden... - Mavi bar Halikarnas tarafinda Berk balik ile Orfoz arasinda bulunuyor. Biraz küçük oldugundan dolayi, mekanda yer bulmak biraz sikinti oluyor. Canli müzik var oturdugunuz yerden bira içip iyi müzik dinlemek için ideal bir bar. Ünlü isimlere de sikça rastlayabileceginiz Mavi'yi görünce Mavi burasi miymis deyip sasiracaksiniz. -----04 Aug, 2014----- Bu yaz pazartesi hariç her gece 1:30 civari Bora Uzer çikiyor. Içeride sahne önünde rezarvasyonlu oturmak daha keyifli. Ancak mekanin küçük olmasindan ve çok fazla tanidik hatirli müsteri geldiginden masa degismeleri yasaniyor. 1:30' a kadar sifon küçük bira 15tl, 33'lük efes malt sise 20tl, sifon bira kesinlikle önermiyorum su'dan hallice bir tadi var. Gasonlar tarafindan Bora'nin sahne almasiyla ilk bira 30tl sonra eski fiyattan devam edecegiz söylemleri kusadasi barlar sokagi tarzi yakisiksiz bir uygulama olmus. Ayrica 33'lük boyutuyla bira fiyatlariçok pahali olmus. Servis elemanlari kutu gibi mekanda yetersiz kaliyor, mekan sahibesininde profesyonellikten uzak gergin konusmalarina maruz kalinma ihtimali yüksek. Her yas grubunun bulundugu müdavimleri olan bir mekan ancak ben bu gidisimde oldukça kötü aniyla ayriliyorum. Çok simarmis, eski günlerini aratan bir mekan durumunda.
2
L..... C.......
Bodrum'un en eskilerinden... - Mavi bar Halikarnas tarafinda Berk balik ile Orfoz arasinda bulunuyor. Biraz küçük oldugundan dolayi, mekanda yer bulmak biraz sikinti oluyor. Canli müzik var oturdugunuz yerden bira içip iyi müzik dinlemek için ideal bir bar. Ünlü isimlere de sikça rastlayabileceginiz Mavi'yi görünce Mavi burasi miymis deyip sasiracaksiniz.


-----04 Aug, 2014-----

Bu yaz pazartesi hariç her gece 1:30 civari Bora Uzer çikiyor. Içeride sahne önünde rezarvasyonlu oturmak daha keyifli. Ancak mekanin küçük olmasindan ve çok fazla tanidik hatirli müsteri geldiginden masa degismeleri yasaniyor. 1:30' a kadar sifon küçük bira 15tl, 33'lük efes malt sise 20tl, sifon bira kesinlikle önermiyorum su'dan hallice bir tadi var. Gasonlar tarafindan Bora'nin sahne almasiyla ilk bira 30tl sonra eski fiyattan devam edecegiz söylemleri kusadasi barlar sokagi tarzi yakisiksiz bir uygulama olmus. Ayrica 33'lük boyutuyla bira fiyatlariçok pahali olmus. Servis elemanlari kutu gibi mekanda yetersiz kaliyor, mekan sahibesininde profesyonellikten uzak gergin konusmalarina maruz kalinma ihtimali yüksek. Her yas grubunun bulundugu müdavimleri olan bir mekan ancak ben bu gidisimde oldukça kötü aniyla ayriliyorum. Çok simarmis, eski günlerini aratan bir mekan durumunda.
4
Ç...... E...
Mavi'ye dair.. - Bodrum'un eski, güzel günlerinden bahsediliyorsa orada illa ki Mavi'den de söz ediliyordur. Eski popülaritesi simdilerde biraz azaldiysa da, bunda çogalan mekanlarin da etkisi var. Mavi demek biraz da Bodrum demektir...
4
B.... D.......
Maviselim - Bodrumumuzun ilk bari olmasiyla dikkat çeken eski, küçük bir Bodrum evidir de aslinda. Tüm yaz canli müzik vardir. Geçmisinde çok parlak isimler geçmistir sahnesinden.. 2010 yazinda tüm sezon Kangroove sahnedeydi. Sonra normale döner. Bodrum'a gelip maviye ugramadan gidilmez.
5
B...... K............
Bodrum Klasigi... - Bodrum'da senelerdir vazgeçemedigim mekan. Çok küçük bir mekan olmasina ragmen, belli bir kitleye hitap ediyor. Ortam çok samimi, özellikle senelerdir burada sahne alan Kangroove çok keyifli. Tek eksisi içerisi çok sicak oluyor.
5
G........ U.
Mavi BaR - Yazin Bodrumun bütün kesmekesligi ve kalabliginda, küçücük bir barda bu kadar sicak bir ortamin olabilecegine inanamazsiniz. Isletmecileri Zeynep ve Tarkan tencere yuvarlanmis kapagini bulmus seklinde çok iyi bir ekip olusturuyorlar. Mavi klasigi onlarin sayesinde devam ediyor. Tesekkür ederiz.!
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım