Yükleniyor...
1.4 Puan
16 Yorum

Golden Plate Resturant & Bar

Kumbahçe Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No 151, Bodrum, Muğla
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe, Izgara, Kebap
Ortalama tutar İki kişi için : 110.00 TL
Telefon 05355615535
Neler var?
 • Kahvaltı
 • Akşam yemeği uygun.
 • Kredi Kartı
 • Lunch menü var
 • Alkol bulunur.
 • Fullbar
 • Klimalı
 • Wi-Fi
 • Deniz kenarı
 • Dış mekan var.
 • Nargile
Yorumlar (16)
1
E... E...
Rezalet ötesi bir mekan. Mezeler çok kötüydü, deniz ürünleri çok kötüydü. Kalamar pişmemişti, girit ezmesi demeye bin şahit bir şey getirdiler. Servis çok çok çok kötüydü. Yemeğimizi bitirdikten sonra rakımız geldi. Ateşimiz yok diye kalkana kadar kullanabileceğimiz çalmak istedik, bütün garsonlarda çakmak olmasına rağmen bir tane vermediler, hep gelip yaktılar. Müzikler çok kötü, karşıdaki barda dans eden insanların müziğiyle rakı içtik. Dahası var ama
1
E... E...
Rezalet ötesi bir mekan. Mezeler çok kötüydü, deniz ürünleri çok kötüydü. Kalamar pişmemişti, girit ezmesi demeye bin şahit bir şey getirdiler. Servis çok çok çok kötüydü. Yemeğimizi bitirdikten sonra rakımız geldi. Ateşimiz yok diye kalkana kadar kullanabileceğimiz çalmak istedik, bütün garsonlarda çakmak olmasına rağmen bir tane vermediler, hep gelip yaktılar.
Müzikler çok kötü, karşıdaki barda dans eden insanların müziğiyle rakı içtik. Dahası var ama
1
O........ O........
Rezalet. Kesinlikl gidilmemesi gereken biryer. 35 lik rakı ve mezelere 600-700 TL ödeyip çıkarsınız. Tamamen aram söğüşlemek üzerine kurulu bir mekan.
4
E... S....
Mekanın kendisindeyken yorumları okudum, çok şaşırdım. Sonra da masadan sorunsuz kalktım ve bu yüzden bunca yapılan yorum yalan olamaz diyerek desteklemek amacıyla 5 değil 4 yıldız veriyorum. Evet, malım.
1
K.... C......
Maalesef fiyat-lezzet ilişkisi ters orantılı. Fiyatları kafalarına göre düzenliyorlar, güya deniz kenarı dedik gittik ama meyhaneler sokağında çok daha lezzetli meze ve balıklar vardı, o sokaktan şaşmayın derim.
1
B.... D.....
Çok kötü sakın gelmeyin yemekler kötü hizmet aşırı yavaş pos istedik diye azarlandık başındaki kişi çok alakasız asla asla gelmeyin hayal kırıklığı cahilliğimize geldi
1
B.... D.....
Çok kötü sakın gelmeyin yemekler kötü hizmet aşırı yavaş pos istedik diye azarlandık başındaki kişi çok alakasız asla asla gelmeyin hayal kırıklığı cahilliğimize geldi
1
T..... Ş....
O civardaki bütün cafe/restoranlar zaten denizin dibinde. Biz çook büyük yanlış yapıp kapıdaki elemanın bizi ısrarla içeri çekmesine kanıp burayı seçtik. Çalışanların çoğu birbirinden habersiz. Oturduk. Eşim kuzu güveç+içecek istedi. Genç çocuk gittikten sonra orta yaşı biraz geçkin bir adam geldi. Siparişinizi verdiniz mi dedi verdik dedik. Ne verdiniz dedi. Tekrar ettik. Suratını astı ve gitti. 2 dk geçti geçmedi, burası yemek masası nedir bu türk kahvesi felan ayıp olmuyor mu dedi. Eşim de “neden ayıp olsun kuzu güveç yemek değil mi” dedi. Israrla benim de yemek yemem gerektiğini kaba bir şekilde tabir etti. Eşim zaten benim yanımda kabalaşmayı, fevri davranmayı sevmez. Ona rağmen adam zorla kaldırtmak istedi bizi. Tamam diğer mekanlarda da denize yakın olan masa yemek masasıdır fakat davranış çok yanlış. Eşim kalkmak istemedi ama ben bu mekana 10 kuruş bile kazandırmak istemediğim için oturmak istemedim. Başka bir sürü mekan var aynı dizaynı kat kat güzel bir hizmetle bulabileceğiniz. Seçim sizin.
1
S.... Ç......
Mekanın dizaynına aldanıp gittik, fakat tek özen gösterilen şey dizayn olmuş. Yemeklerin tadı kesinlike fiyatlarını karşılamadı ve sunumları da baştan savmaydı. Ayrıca garsonlar yardımcı olmaktan ziyade size daha fazla hesap ödetmek için uğraşıyorlardı adeta. Birkaç süsleme ile göz boyayan fakat beklentileri karşılamakta zayıf kalan bir mekan. Diğer opsiyonlarını denemenizi öneririm.
1
G..... Z.....
Trap for tourists. Reading the previous comments I notice that we were not the first ones they ripped off.. We just wanted to have something light to eat (not really hungry). The waiter propose to my boyfriend a good mix of meat and for me just some mezzeh. When we were served, we got an enormous plate and we did not even finish half of it. So this plate + mezzeh + 2 beers 278 tl. We got a very long discussion with the 2 waiters and we explained we never asked a plate for 2 and they never told us the price (200tl only the plate when all the other dishes are not more than 80tl for the most expensive ones). One of them said "ok he misunderstood but it's too late and we served 2 portions so you need to pay". I was like WHAT?! I won't pay for something I never asked! They finally got us to pay 200tl but it's still too expensive for what we ordered. They ruined our first night in Bodrum and they were very rude to us, like we were trying to rip them off and not the opposite!!! Please don't go there!!!!
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım