Yükleniyor...
3.2 Puan
5 Yorum

Gayıkçı Döner

Kumlubahçe Mahallesi, Cevat Şakir Caddesi, No , Bodrum, Muğla
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Döner
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Telefon 0252 3132842
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
Yorumlar (5)
3
F... V....
İsmini çok duyup et dönerini denemeye karar verdikten sonra hayal kırıklığına uğradım. Dürüm döneri ne tost makinesinde basıp veriyorlar ne de içine salatalık turşusu konuluyor... Ben açıkçası çok beğenmedim. Eti güzel ama lezzette bir eksiklik var
3
G.......... G..........
sıradan bir et döner bence yavan tadı var tombik dönerin de içinde neredeyse döner yoktu ama ekmeği lezzetli bodrum standartlarına göre eh işte diyebiliriz.
1
F..... Ç......
Burda tombik döner yerdim tüm arkadaşlara tavsiye ederdim iki aydır yediğimden birşey anlamıyorum birdaha buraya gelmiyecem daha lezzetli yapan bir yer bulmalı Eski lezzet yok maalesef, et saman gibi tuzsuz geldi bence eti aldıkları yeri deyiştirmeliler.
4
C..... B....
Doneri gayet guzel ama bir de kumruyu deneyelim dedik. Ekmegi tombik doner ekmegi :) ama icindeki de ekmek de oldukca lezzetliydi. Bodrum' da ucuz-lezzetli standartini saglayan bence ender yerlerden.
5
T.... Y.......
Bodrum dönerini duyduysanız ve nerede yiyeceğinize karar veremiyorsanız Gayıkcı sizin için bir kurtarıcı olabilir. Et dönerin yağ - et oranı o kadar yerinde ki yerken ciddi anlamda keyif alıyorsunuz. Tombik döner ve dürüm döner alırken 50, 100, 150 gram et seçenekleri var, 100 gramın yeterli olduğunu söyleyebilirim. Mekanın serinletme sistemi de su püskürten sistem, aşırı sıcak yaz günlerinde bile oturup yemek yiyebilirsiniz.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım