Yükleniyor...
3.1 Puan
18 Yorum

Myndos Restaurant

Gümüşlük Mahallesi, 1120 Sokak, No 11, Bodrum, Muğla
Kategoriler Restoranlar
Ortalama tutar İki kişi için : 150.00 TL
Telefon 0252 3943002
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
  • Deniz kenarı
Yorumlar (18)
4
C........ C........
Ahtapot ızgarasini beğendim
5
G....... '.........
Her gittiğimde bir daha gitmek için gün sayacağım. Atmosfer, lezzetler ve hizmet harika. Abartılı müzikler yok. sessizce etrafı dinleyebilirsiniz. Fiyatlar tabiki de çok düşük değil ama hizmete ve lezzete değer bulabilirsiniz. Tavsiye ediyoruz
1
E.. S..
Tourist arkadaşlarımla beraber gittik. Faturanın üzerinde elle yazılmış 25TL adisyon yazılmiştı. Sorduğumda “masa parası” diye cevap aldım. Bu “masa parası” 50TL bahşiş parasının üzerine hesaplandı.

I’ve been there with my Danish friends for dinner. They’ve added 25TL out of nowhere to our bill. When asking what this is for I’ve got the answer that it’s a “table fee”. This “table fee” was added to a 50TL service fee. If you want to be ripped of, enjoy your meal there.
1
E.. S..
Tourist arkadaşlarımla beraber gittik. Faturanın üzerinde elle yazılmış 25TL adisyon yazılmiştı. Sorduğumda “masa parası” diye cevap aldım. Bu “masa parası” 50TL bahşiş parasının üzerine hesaplandı. I’ve been there with my Danish friends for dinner. They’ve added 25TL out of nowhere to our bill. When asking what this is for I’ve got the answer that it’s a “table fee”. This “table fee” was added to a 50TL service fee. If you want to be ripped of, enjoy your meal there.
2
B..... B.....
Yıllardır severek gittiğim bir yerdi. Nisan ayındaki son gidişimde hizmetten yana biraz hayal kırıklığı yaşadım açıkçası. Durmuş adındaki güler yüzlü şef garson abimiz ayrılmış. Onun yerine daha önce karşılaşmadığım çalışanlar vardı. Biz iki kişiydik. Baştan birkaç çeşit meze ve ara sıcak olarak kalamar sipariş ettik. Mezeler geldikten 5 dakika sonra kalamar geldi. Biraz hızlı olmadı mı dedim. Burda usül böyledir (yersen) dedi şef. Genç garson arkadaş rakıya el atınca kendim koyabilir miyim dedim, duymazdan gelip doldurmaya devam etmesi hoşuma gitmedi. 35’lik standart yeni rakı, 3 çeşit meze(atom, haydari vs), birer dilim peynir, salata, kalamar ve 6 adet orta boy tava barbuna 400 tl hesap geldi. Elle yazılmış okunaksız bir adisyon ile. Çok da sürpriz olmadı çünkü en başından beri kazıklamaya çalıştıklarını hissettirdiler zaten. İtiraz edince ufak bir indirim yaptılar. Zomatodaki menü fiyatlarına aldanmayın. 1 porsiyon kalamara 60-70 tl civarı bişey yazmışlardı. Bunların dışında atomu çok güzel yapmışlar haklarını yemeyeyim. Aynı şekilde barbun çok taze ve lezzetliydi. Ortam da gayet keyifli fakat tekrar gider miyim, sanmıyorum.
2
T. O....
Mezeler vasata yakın orta ve mini mini meze tabakları 15 TL. Hesabımıza 20 TL kuver, 48 TL bahşiş eklenmişti. Deniz levreği başarılıydı. Tekrar gitmeyi tercih edeceğim bir mekan değil.
1
Ö..... C.....
I had a very bad experience at Myndos restaurant with their staff and owner. I paid the bill with my credit card and the transaction slip printed blank. I told the staff to check if there's a transaction on devices report and he claimed that there's no transaction, it was a failed one and I had to pay again. He also said that if there's any issue they'll pay it back anytime.  When I checked my cc bill, I saw that they charged me twice with a big amount!! I contacted the owner of the restaurant and he stalled me for 2 weeks without any refund on second transaction.  I don't trust this restaurant and it's staff. Moreover, I don't recommend it to anybody.
1
Ö..... C.....
I had a very bad experience at Myndos restaurant with their staff and owner. I paid the bill with my credit card and the transaction slip printed blank. I told the staff to check if there's a transaction on devices report and he claimed that there's no transaction, it was a failed one and I had to pay again. He also said that if there's any issue they'll pay it back anytime. 

When I checked my cc bill, I saw that they charged me twice with a big amount!! I contacted the owner of the restaurant and he stalled me for 2 weeks without any refund on second transaction. 

I don't trust this restaurant and it's staff. Moreover, I don't recommend it to anybody.
5
S............ S............
Mekan on numara mezeleri garson arkadaşların tavrı duruşu harikaydı kesinlikle bu mekana mutlaka uğrayın ben şimdiden yarın ki masamı bile ayırttım
3
C.... C....
gün batımından öne gidilse manzara daha çok keyif verebilir sonrasında deniz tarafı oldukça karanlık oluyor menüde tüm fiyatları görerek sipariş veriyorsunuz ve civardaki diğer pek çok mekana nazaran hesap geldiğinde sürprizle karşılaşmıyorsunuz karides kalamar levrek hepsi güzeldi ancak deniz börülcesi güzel ayıklanmamıştı, kılçıklıydı ve kabak çiçeği dolması da lezzet açısından çok sıradandı
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım