Yükleniyor...
4.0 Puan
7 Yorum

The Food Club

Göltürkbükü Mahallesi, Akdeniz Caddesi, Bodrum, Muğla
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Bar-Food
Ortalama tutar İki kişi için : 100.00 TL
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Deniz kenarı
  • Dış mekan var.
  • Fullbar
Yorumlar (7)
3
B.... Ö.....
Lezzet 3 Atmosfer 5 Servis 0 Fiyat 2 Normalde Zomato'dan aldığı nota bakmadan dışarıda yemek yemem. Bu sefer Türkbükü'nün müthiş atmosferinin gazına gelerek , geçen akşam The Food Club'a oturmuş bulunduk. Siz siz olun Parmesanlı Roka Salatası sipariş etmeyin. Menüye göre içinde parmesan, elma ve roka olan bu salata, parmesansız ve elmasız olarak servis edildi. (kaşar peyniri ile servis edilmisti) yarım ağız bir özürle, parmesanın kalmadığını ve elmanın da süs olduğu söylediler, salatadaki kaşarları da alarak beni bir tabak dolusu rokayla bıraktılar. Ricamız üzerine elma, toz parmesan, alınan kaşarlar ve salata sosluğu getirildi. (aradaki son derece rahatsız edici detayları anlatmıyorum bile). Bizimle ilgilenen garson "yok mu başka bir isteğiniz "diyerek nazikce eşimle bizi yemeğimizle başbaşa bıraktı. Bu eğlenceli yemek deneyimi yanlış hesap getirilerek son buldu. Kısacası servis müthiş zayıftı. kesinlikle tatmin olmadik. Yiğidi öldür hakkını yeme: cafe de paris soslu et ve eski kremali pazi dolmasi çok iyiydi... .
2
B.... Ö.....
Lezzet 3
Atmosfer 5
Servis 0
Fiyat 2


Normalde Zomato'dan aldığı nota bakmadan dışarıda yemek yemem. Bu sefer Türkbükü'nün müthiş atmosferinin gazına gelerek , geçen akşam The Food Club'a oturmuş bulunduk.
Siz siz olun Parmesanlı Roka Salatası sipariş etmeyin.

Menüye göre içinde parmesan, elma ve roka olan bu salata, parmesansız ve elmasız olarak servis edildi. (kaşar peyniri ile servis edilmisti)

yarım ağız bir özürle, parmesanın kalmadığını ve elmanın da süs olduğu söylediler, salatadaki kaşarları da alarak beni bir tabak dolusu rokayla bıraktılar. Ricamız üzerine elma, toz parmesan, alınan kaşarlar ve salata
sosluğu getirildi. (aradaki son derece rahatsız edici detayları anlatmıyorum bile). Bizimle ilgilenen garson
"yok mu başka bir isteğiniz "diyerek nazikce eşimle bizi yemeğimizle başbaşa bıraktı.
Bu eğlenceli yemek deneyimi yanlış hesap getirilerek son buldu.

Kısacası servis müthiş zayıftı. kesinlikle tatmin olmadik.

Yiğidi öldür hakkını yeme: cafe de paris soslu et ve eski kremali pazi dolmasi çok iyiydi...
.
4
C...... K.......
İlgili personel, fiyat performans makul Sezonda rezervasyon gerekli Yemekler bir beach cluba göre lezzetli, hem eğlece hem dinlence yeri Tek eksi frozenlar pek olmamış
4
C...... K.......
İlgili personel, fiyat performans makul
Sezonda rezervasyon gerekli
Yemekler bir beach cluba göre lezzetli, hem eğlece hem dinlence yeri
Tek eksi frozenlar pek olmamış
5
C.. C......
Hersey çok guzel. Yemekler, icecekler sunum cok memnunuz. Türkbükünde rahatça takilabileceginiz bir yer. Kasinti tipler yok kafalar rahat :)
5
A... N.....
Bodrum tatilimizin nerdeyse her gününü TFC'nin beach'inde geçirdik hatta akşam yemeklerine de yine oraya gittik. Fiyatlar Türkbükü için makul, yemekler lezzetli, porsiyonlar tam ayarında. Biz çok memnun kaldık, güleryüzlü ekip işin sırrı.
5
T........ T........
Türkbükü'ne yeni açılan Food Club şubesi oldukça başarılı. Fiyatları inanılmaz uygun ve herşey cok lezzetliydi. Servis elemanları deniz iskele herşey kusursuz. Giriş ücreti ya da havlu şezlong ücreti gibi ekstra ücretler talep edilmiyor. 2 kişi ortalama 90 tlye hem yemek yiyip hem kokteyllerin tadını çıkarabildik. Fiyatlarının uygunluğuna rağmen ikram bile yapıldı. Şiddetle tavsiye edilir.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım