Yükleniyor...
2.8 Puan
5 Yorum

Sahne İstanbul

Atatürk Caddesi, Türkbükü, Bodrum
Kategoriler Gece Kulüpleri
Mutfaklar Sadece İçki
Ortalama tutar İki kişi için : 300.00 TL
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunur.
  • Fullbar
  • Masa rezervasyonu önerilir
  • Klimalı
  • Wi-Fi
  • Gece hayatı
  • Dış mekan var.
Yorumlar (5)
4
B...... B....
Kaliteli hızlı ne isterseniz ona göre kokteyl haZırlıyorlar cin(Gordons marka) tonik sprite içine nane koyarmısın dedim aynısını hazırlayıp getirdiler genç komi arkadaş vardı ismini sormayı unuttum ona burdan teşekkürler hızlı servisi için küçük olduğu için önlere 1200 tl vermeyin 350 tl lik masalardan da çok rahat sahneyi görebilirsiniz
2
D...... S.....
Eğlenme garantili bir mekan ama belli bir saatten sonra bira bitti gibi yorumlar alabilirsiniz hadi gidin der gibi Hakan Altun şiddetle tavsiye edilir perşembe akşamları hakkını veriyor gerçekten yine de güzel bir geceydi sonunu da getirebilselerdi daha mutlu ayrılacaktık
2
D.... S...
Sahne, ışık ve müzik güzel. Garsonların çok çalışkan. Verilen fix menüdeki içecekler çok ama çok kalitesiz. Hazirlanan ickiler ya cok sert, ya da bil buz ve sulu. Içki hazırlamayı bilmiyor mekan. Kişi başı 300-500 TL isteyen bir mekana yakışmıyor. Masalar çok sıkışık ve aşırı konforsuz. Çikan sanatçılar da mekanı kurtarmaya yetmiyor.
2
A............ A............
Sahneden bildiriyorum ortam güzel mekan şık lakin standa 175TK verdiğiniz halde aynı miktarı garsonlara vermezseniz yanınızdakiler oturur size sandalye yok denir. Her türlü kibarlık çabalarınız geri püskürtüldüğü gibi enayi yerine konmak için ellerinden geleni yaparlar aman dikkat burada bildiğiniz dolap dönüyor garsonlar ek kazanç kapısı edinmiş durumda. Ya benim gibi hakkınızı aramak için birbirine katarsınız ortalığı ya da bir stand parası daha verip oturursunuz paşa paşa tercih sizin.
4
A.. S.......
ses sistemi mükemmel. masa düzeni sıkış sıkış değil rahat rahat eğlenmeye müsait. alkol çeşitleri çok sınırlı. fix menü alıyorsunuz zaten mecbur. sınırsız alkol meyve ve çerez geliyor. kokteyl çeşidi bir tane sadece. onu da sevmezseniz yapacak bir şey yok mecbur kola içersiniz. garsonlar bir çok bodrum mekanına göre ilgili ve saygılılar. Ayrıca sınırsız alkol deyimini siz istediğiniz sürece yaşatıyorlar. Hakan Altun dinledim. Genel olarak eğlendim diyebilirim. Fiyat biraz pahalı geldi.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım