Yükleniyor...
3.1 Puan
50 Yorum

Miam

Göltürkbükü Mahallesi, 83. Sokak, No 51, Bodrum, Muğla
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Deniz Ürünleri
Ortalama tutar İki kişi için : 100.00 TL
Telefon 0252 3775612
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Kahvaltı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Wi-Fi
  • Fullbar
  • Dış mekan var.
  • Gece hayatı
Yorumlar (50)
1
A...... A......
Yemekleri 2 saat sonra getirdiler içeceğim buharlaştı beklemekten yemek söylemenize gerek yok mezeyle doyuruyorlar zaten.
4
E.... K.....
4
E.... K.....
2
C. B........
Farklı bir mutfağımız var, diğer restaurantlarla karıştırmayın imajı için oldukça çaba göstermişler. Dün akşam iki kişi ana yemek olmaksızın 350 tl gibi bir rakam ödedik 2 kadeh proseco ile.. karides yemek isterseniz bir porsiyonda (38tl) bir karides var. Tereyağında karides tabakta servis ediliyor.. sadece salatayı başarılı buldum. Bir daha gidermiyim? Hayır.
4
S... E....
Dün gece mekandaydık , deniz tarafındaydık ve memüsü biraz zayıf geldi menüde balık fiyatları ve birçok mezenin fiyatını göremedim. Sürekli sormak zorunda kaldık.Yemek sonrası bara dönüşen ana melan eğlenmek için ideal, tavsiye ederim.
1
C..... A.....
İki adet barbun seçtik hesapta 0,56 g yazıyordu ve iki barbun için 240 tl yazmışlar...Böyle bi balık tarifesi başka hiç bir yerde yok.
1
C..... A.....
İki adet barbun seçtik hesapta 0,56 g yazıyordu ve iki barbun için 240 tl yazmışlar...Böyle bi balık tarifesi başka hiç bir yerde yok.
5
A......... A.........
Gece eğlencesi güzel, hiç yemek yemedim ancak 2019 itibari alkol zamlarınsam baya baya etkilenmiş durumda. 2019 ağustos ayı itibari ile tüm kokteyller 70-85 tl aralığında. Vodka şişe 900-950 tl. Eğlenmek in güzel yer. Günlük plaj işletmelerine göre fiyatları bir tık yukarda lakin plajda 30-45 tl aralığında bira satılen yerde burasınmalul kalıyor ( düşünün artık) ... ancak egece eğlence kral....
4
M.... M....
Mezeler guzel ve fiyatlar uygun. Guzel muzik caliyor. Oneriririm. sadece cay yok... ama garsonlar ilgili guler yuzlu. Bence gitmek icin guzel bir mekan hos sohbet muhabbet icin uygun keyifli
2
R.... Y....
Garsonlar son derece saygısız ve hizmet eksikliği mevcut. İnsanlara çok kaba ve saygısız davranıyorlar. Ve ayrıca yemediğiniz şeyleri ekstra ekliyorlar. Bir daha asla !!!
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım