Yükleniyor...
3.7 Puan
139 Yorum

Sünger Pizza Restaurant

Eskiçeşme Mahallesi, Neyzen Teyfik Caddesi, No 162/B, Bodrum, Muğla
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pizza, Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 120.00 TL
Telefon 0252 3160854
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Paket Servisi
  • Akşam yemeği uygun.
  • Wi-Fi
  • Dış mekan var.
  • Fullbar
Yorumlar (139)
5
H..... C.....
5
K............. K.............
Bodrum’un yıllardır asla kalitesini bozmayan en lezzetli restoranlarından biri. Çökertme kebabı ve balık çorbasını şiddetle tavsiye ederim. Ayrıca Sünger’in pizzaları da her zaman mükemmeldir.
3
S. K...
Anlam veremediğim derecede Bodrum’da ünlü olan, tabiri caizse “pideci pizzasi” kivaminda pizzalar yapan mekan. Hadi Bodrum’da başka güzel pizzaci olmasa anlayacağım ama var. Sanırım yazın gelen tayfadan mütevellit olsa gerek, sahil kenari pizzacı bulduklari için beğenip yiyorlar. Hayal kırıklığı.
3
K.... T....
Denediğimiz soğuk mezeler çok başarılı idi. Çorba ve diğer yemeklerin de iyi olduklarıni duyuyorum. Ancak yıldız değerlendirmesini pizzaya göre yapıyorum. Pizzasını beklediğim kadar iyi bulmadım. Türkiye genelinde olduğu gibi hamur üzerinde lezzetli domates sosu kullanmayı beceremiyorlar. O zaman da temel pizza olan margherita peynirli ekmek performansını aşamıyor. Karışık pizzası oldukça güzeldi. Çökertme kebabı ve tatlılarını denedikten sonra yıldız artırabilirim.
5
E.... E........
02 Eylül 2019 tarihinde Bodrum Sünger'de harika bir akşam yemeği yedik. Kusursuzdu. Servis,yemekler,lezzet... Çökertme Kebap ve Mantar Soslu Tavuk Bonfile'yi şiddetle öneririm. Tereddüt ederim sipariş verdiğimiz kadayıflı muhallebi de beklentimizin çok üzerindeydi. Teşekkürler...
4
D..... B............
Hafta içi saat 16:00 gibi gittik, çok sakindi, servis hızlıydı. Gerçekten lezzetli ve doyurucu. Eğer Bodrum merkeze yolunuz düşerse, kesinlikle pizza ve çökertme kebabını tavsiye ediyorum. Pizza da 4 boy var, medium 8 dilim ve tam 2 kişilikti. Çökertme Kebabı biraz daha sıcak olabilirdi. Afiyet olsun.
4
D..... B............
Hafta içi saat 16:00 gibi gittik, çok sakindi, servis hızlıydı. Gerçekten lezzetli ve doyurucu. Eğer Bodrum merkeze yolunuz düşerse, kesinlikle pizza ve çökertme kebabını tavsiye ediyorum. Pizza da 4 boy var, medium 8 dilim ve tam 2 kişilikti.
Çökertme Kebabı biraz daha sıcak olabilirdi. Afiyet olsun.
3
A..... A...
Eski pizzacılardan Sünger Pizza'nın menüsü geniş ve Çökertme Kebabı gibi güzel lezzetler de sunuyor. Kalabalık olmasının ve 8den sonrası için rezervasyon almayıp kuyruk sistemiyle işletilmesi uzun bekleme sürelerine yol açabiliyor. Kalabalıktan ötürü nadir de olsa siparişlerde yavaşlık, aksama, karışma yaşadığımız oldu ancak lezzeti yerinde. Yine de fiyatları daha makul olabilirdi. Restoran ilk gidişinizde memnun kalmasanız dahi ilginç bir şekilde bir iki kez daha sizi buraya getirttiriyor (gerek sene içinde gerek sonraki senelerde) ve kendisini bir şekilde memnun bıraktırıyor. Porsiyon için not: Orta boy pizzanın ortalama bir kişi için yeterli olacağını düşünüyorum.
3
A..... A...
Eski pizzacılardan Sünger Pizza'nın menüsü geniş ve Çökertme Kebabı gibi güzel lezzetler de sunuyor. Kalabalık olmasının ve 8den sonrası için rezervasyon almayıp kuyruk sistemiyle işletilmesi uzun bekleme sürelerine yol açabiliyor.
Kalabalıktan ötürü nadir de olsa siparişlerde yavaşlık, aksama, karışma yaşadığımız oldu ancak lezzeti yerinde. Yine de fiyatları daha makul olabilirdi. Restoran ilk gidişinizde memnun kalmasanız dahi ilginç bir şekilde bir iki kez daha sizi buraya getirttiriyor (gerek sene içinde gerek sonraki senelerde) ve kendisini bir şekilde memnun bıraktırıyor.

Porsiyon için not: Orta boy pizzanın ortalama bir kişi için yeterli olacağını düşünüyorum.
3
G.... G....
Vedat Milor'un bir yazısında çökertme kebabının çok iyi olduğunu okumuştum. Buna istinaden gidip yemek istedik. Çok lezzetliydi ancak buz gibiydi. Daha öncesinde ise pizza ve tavuk schnitzel yedik. İkisi de enfesti. Genel olarak lezzet anlamında başarılı. Ancak hizmet çok kötü. Tabaklar yeterince temiz değil, çalışan arkadaşlar böyle bir yerde nasıl hizmet vermeleri gerektiğini bilmiyorlar. Güleryüz yok. Saçma sapan bir servis anlayışı var. Bodrum yani burası. Biraz daha kaliteli bir servis vermek zorundasınız neticede. Son olarak buradaki fiyatlar kesinlikle çok eski. Çökertme 35 TL yazıyor mesela ama biz 59 TL ödedik, bilginize.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım