Yükleniyor...
4.0 Puan
6 Yorum

Meşhur Köfteci Nazmi Usta

Çarşı Mahallesi, Cevat Şakir Caddesi, No 23, Bodrum, Muğla, Bodrum
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Telefon 0252 3166060
Neler var?
  • Lunch menü var
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Akşam yemeği uygun.
  • Alkol bulunmaz.
  • Kapalı alan var.
  • Dış mekan var.
  • Klimalı
Yorumlar (6)
5
Y...... D.....
Mükemmeldi köftesi gerçekten çok kaliteli ve lezzetliydi bence bir çok yere göre kesinlikle en önde yerini alabilecek mekan yer olarak otogara yakın diğer yerlere göre yeri çok popüler olmasana Bodrum’a gelip görülmesi ve tadılması bir lezzet garsonlarıda son derece içten :)
...
5
Y...... D.....
Mükemmeldi köftesi gerçekten çok kaliteli ve lezzetliydi bence bir çok yere göre kesinlikle en önde yerini alabilecek mekan yer olarak otogara yakın diğer yerlere göre yeri çok popüler olmasana Bodrum’a gelip görülmesi ve tadılması bir lezzet garsonlarıda son derece içten :) ...
3
C.. K.
Otogarın yakınlarında bulunuyor. Lezzet olarak ortalama. Sunumu ekmeğin içinde yapıyorlar. Et şişi köfteye oranla daha lezzetli bence. Çalışanlar hızlı ve güleryüzlü.
5
K....... K.......
Milas’taki yeri inanılmaz lezzetli. Köftesi özellikle “Milas köftesi” 16 TL ve gayet lezzetli, et şiş 25 TL ve o da lezzetli. Fiyatı biraz daha uygun olabilirdi. Sunumu hoş ve pratik. Ekmeğin bir tarafına köfte bir tarafına bol soğan ve domates döşenmiş. Salata yerine de limonla birlikte roka tabağı ve acı biber turşusu servis edildi. Valla biz beğendik, tavsiye ederiz!
2
M...... M......
Köfte, pide içinde soğan ve domatesle sunuluyor.Yanında roka ve limon geliyor.Köfte de eksik olan bir şeyler vardı ...bana göre baharat eşime göre tuz eksikti...sunumu hoş ama kesinlikle lezzetli değildi...piyaz da aynı şekilde standart..meşhur olmasının nedenini biz anlayamadık..
4
B... B......
Milastan bodrum merkeze gelen lezzet, gerçek bir mangalda hazırlanan kasap köfte tadını almak isterseniz bodrum merkezdeki garajdan aşağı inerken sağınıza bakarak gidin köftenin kokusunu duyacaksınız.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım