Yükleniyor...
3.9 Puan
7 Yorum

İskele Restaurant

Çarşı Mahallesi, Doktor Alim Bey Caddesi, No 38 , Bodrum, Muğla
Kategoriler Restoranlar
Ortalama tutar İki kişi için : 110.00 TL
Telefon 0252 3163218
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Wi-Fi
  • Dış mekan var.
  • Deniz kenarı
Yorumlar (7)
5
B.... N........
Great spot they dragged us in awAy from the hussle hot market traders fun though ! Food and drink excellent experience to be had Turkish coffee and beer
1
M A
Küp kebabı yemek için girdik ve önümüze güveç içinde, sosu yanık ve içinde arayınca bulabildiğimiz bir kaç et parçası olan bir yemek geldi. Pahalı ve kötüydü.
5
K..... C.....
Bodrumun sıcağından yere yapılmak üzere iken geldik ve anında servis muhteşem bir Türk kahvesi buzlu soda ile serinledim. Çocuklar için istediğimiz limonata içebileceğiniz en doğal limonata. ❤️❤️❤️ diyorum başkada bişey demiyorum.
3
E... B.....
Bizim 9 kişi olarak gittiğimiz yemeğini beğendiğimiz fakat servisinden kesinlikle 0 puan verdiğim yerdir.Neden diye soracak olursanız kişi sayımızın fazlalığından mı dersiniz bilemem ama tam olarak 53 dk yemek bekledik.Garsonlara her siparişimizi 2 kere söylemek zorunda kaldık.Tercih sizindir ama bir daha tercih edeceğimi düşünmüyorum.
5
M..... E.......
Itinali servisi,güzel şarap kavi ve degustasyonu sayesinde tekrar buraya gelmeye karar verdim.  ilk gittiğimde garsonları ilgimi çekmişti. Hayır sanmayın ki kıyafetleri değişik ya da kişilerin görüntülerinde bir farklılık var. Hayır bildiğiniz siyah ve beyaz ağırlıklı kiyafetlerle gayet normal insanlardan bahsediyorum. Ama o kadar profesyonel o kadar güzel hizmet ediyorlar ki ne varlıklarını hisediyorsunuz ne de eksikliklerini. Yani birşey istemek için etrafınıza bakmanıza gerek kalmadan daha kafanızı kaldırdığınız gibi karşınıza garson buluyorsunuz. Sanki hisetmiş, sanki anlaşmış. Restoran sektöründe edindiğim tecrübeden ötürü konuşuyorum; servisde çalışacak kaliteli ve deneyim insan bulmak gerçekten zor iş.   Şarap kavı çok geniş ve iyi seçilmiş bir restoran. Özellike şunu yiyin demiyecem, bugüne kadar yediğim tüm yemekleri çok lezzetliydi. .   hem enfes bir manzara hem lezzetli yemek hem de çok iyi servis için kesinlikle değiyecektir. bodruma yakışır bir manzara; mükemmel servis muhteşem yemekler üst düzeyde konukseverlik ( özellikle halkla ilişkiler müdürünün yakın ilgisi) unutulmayacak bir gece yaşattı.
5
M..... E.......
Itinali servisi,güzel şarap kavi ve degustasyonu sayesinde tekrar buraya gelmeye karar verdim.  ilk gittiğimde garsonları ilgimi çekmişti. Hayır sanmayın ki kıyafetleri değişik ya da kişilerin görüntülerinde bir farklılık var. Hayır bildiğiniz siyah ve beyaz ağırlıklı kiyafetlerle gayet normal insanlardan bahsediyorum. Ama o kadar profesyonel o kadar güzel hizmet ediyorlar ki ne varlıklarını hisediyorsunuz ne de eksikliklerini.

Yani birşey istemek için etrafınıza bakmanıza gerek kalmadan daha kafanızı kaldırdığınız gibi karşınıza garson buluyorsunuz. Sanki hisetmiş, sanki anlaşmış.

Restoran sektöründe edindiğim tecrübeden ötürü konuşuyorum; servisde çalışacak kaliteli ve deneyim insan bulmak gerçekten zor iş.  
Şarap kavı çok geniş ve iyi seçilmiş bir restoran. Özellike şunu yiyin demiyecem, bugüne kadar yediğim tüm yemekleri çok lezzetliydi. .  

hem enfes bir manzara hem lezzetli yemek hem de çok iyi servis için kesinlikle değiyecektir. bodruma yakışır bir manzara; mükemmel servis muhteşem yemekler üst düzeyde konukseverlik ( özellikle halkla ilişkiler müdürünün yakın ilgisi) unutulmayacak bir gece yaşattı.
3
A.... Ö.......
Bu lokasyondaki balikcilari genellikle tercih etmesek de arkadaslarimla gece eglencesi oncesi gittik. Bodrum merkezdeki cogu balikci gibi daha cok turist avlamaya odakli bir mekan. Sadece balkk degil bir cok yemek cesidi bulmak mumkun. Calisanlar ilgilenmeye calisiyor ama onlar da balik meze konusunda pek bilgili degiller. Deniz borulcesi yoktu, ispanak ve enginar cok kotuydu. Deniz borulcesini de oyle yapicaklarsa olmamasi iyi olmus. Kepoglunu lezzetli bulduk nispeten. Karides guvec guzeldi. Levreki de begendik ama ortam olarak hosumuza gitmedi.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım