Yükleniyor...
1.4 Puan
7 Yorum

Cafe Gözen

Çarşı Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No:81/1, Bodrum, Muğla
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe, Dondurma, Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Kahvaltı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Wi-Fi
  • Fullbar
  • Dış mekan var.
  • Deniz kenarı
Yorumlar (7)
1
M......... Ş.........
Cafesine çok çok eski müşterileri olarak gitmiştik, ne yazık ki menüde varolmayan paraları istediler bizden. Kişi başına 10 tl tuvalet parası gibi. Şaşıp kaldık çünkü çok eski müşterileriyiz. Bunu sık sık başka insanlara yaptıklarını da duyduk. Temiz değildi, böcekler de çıkıyordu, çalışan yorgun genç hanımlar dışında bize insanca davranan kimse yoktu, kasa başında duran şahıs bizi utanmadan tehdit etti tuvalet parasını ödemeden çıkartmam sizi diye. Eşkiya gibi menüde olmayan paraları istemeler vs. Bir daha asla gitmem, gidene de şaşırırım.
1
E... Ö........
keşke hiç gitmeseydik diyebiliyorum. manzara güzel, yemekler sıradan, dışarıdan geliyor. yani herşey klasik ama müşteriye karşı davranış çok kötü. tehdit, ses yükseltme, istenilen hesap alınamazsa menüde görülmeyen ücretlerin talep edilmesi. ben bir şeyler içmeye gittiğiniz mekanda tuvaletten 10 tl istendiğini ilk kez burada gördüm.
1
İ.... S.......
45 kilo hasta hisseden bir kızı yemek yemeden ayrılmak isteyince kafasından yasal dahi olmayan oturma ücreti gibi ekstra hesaplar yaratıp tehdit edecek, para harcamadan gidemezsin buradan deyip gerecek kadar utanmazsınız, arlanmazsınız! ahlaklı olmak insani bir duygudur ve herkesde bulunmaz. kendini erkek sanan fakat ne idüğü belirsiz olan kasa başındaki şahıstaysa hiç yoktu. bodrumdan tiksindirdiniz insanı! tiksindim! hayır ne yapacaksın 45 kilo bir kıza ne kadar erkek olduğunu mu ispatlayacaksın? yaşından başından utanmayan terbiyesiz saygısız bir herif! böyleleri insanı delirtir, gitmeyin, para kazandırmayın, muhattap bile olmayın.
1
Y...... E.....
Bodrum'da gittiğim için pişman olduğum ender mekanlardan biri, kasa başında duran ve kendini mafya babası sanan adam ve bu adamın suratına öylece boş boş bakan çalışanlar yüzünden gecemiz adeta mahvoldu. İnsanları tehdit edeceksin, korkutmaya çalışacaksın ve bunu bir çok kişiye yapıp mekan yeri güzel paran var diye işleteceksin. Siz kimsiniz ya bu gücü bu hakkı nerden buluyorsunuz kendinizde hayırdır? Asla para harcamayın burada.
1
N. B..
burayı yönettiği iddia edilen sözde şahıs adam dövmeyi iddia etmek gibi ucuz tehditlerle mi uğraşacak insanları mı aşağılayacak yoksa herkese iyi hizmet mi verecek? bunun kararını vermeli. insanları bodrum'dan tiksindiriyorsunuz, yazıklar olsun. gitmeyin.
1
K... B....
5 yıldır oteliyle beraber buranın cafesine gelip dinleniyordum. Bu kez cafesine oturduk, yemek siparişi verecekken, veremeden sevgilim rahatsızlanınca 1-2 dk içinde kalkmak zorunda kaldık ve bir adam eşkiya gibi yüzünü yıkadın masa işgal ettin 5 tl vermezsen çıkamazsın diyerek bize laf attı(mekanın %80'i boştu). Bu adamın mekan sahibi olduğunu öğrendik çalışanlardan. Yani nerden baksan tutarsızlık nerden baksan ahmakça işler bütünü, baştan sona bütünüyle rezalet. Tekrar gitmem. İnsan sabrını bu kadar zorlamamanız lazım. bu çok büyük bir utanç ve tüm çalışanları bunu paylaşmalı.
4
N.. D......
Kaleye karşı kahvaltısı çok güzel, samimi bir ortamı var. Her kahvaltıda olabilecek şeyler olsa da her şey gözünüzün önünde yapılıyor. Kahve sunumu gerçekten çok hosumuza gitti. Fiyat konusunda da oldukça uygun. Bodrum'da yaşasam müdavimi olabilirdim.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım