Yükleniyor...
1.0 Puan
4 Yorum

Blanca Restaurant

Çarşı Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No 22, Bodrum, Muğla
Kategoriler Restoranlar
Ortalama tutar İki kişi için : 150.00 TL
Telefon 0252 3168595
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Wi-Fi
  • Dış mekan var.
  • Deniz kenarı
Yorumlar (4)
1
Y.... Y....
Manzaraya aldanıp oturduk fakat mekancılık olarak hayatımda gördüğüm en niteliksiz mekan. Mezeleri çöp, personeli hangi dil konuşuyor anlamıyorsunuz. Sadece %10 garsoniye diyor kuver ve su yazıyorlar. Çevremizdeki 3 masa hesap istedikleri sırada mekanla ciddi tartışmaya girdi. Düşünün öyle oturun.
1
B..... B.....
Kapıdaki abinin güler yüzüne mekanın tatlılığına kanıp akşam için rezervasyon yaptırdık. Yaptırmaz olaydık, girdiğimizden itibaren gecemizin rezil olacağını anlamıştık ama şans vermek istedik. Bu yorumu yazıyorum ki siz arkadaşlarım bu şansı vermeyin buraya hiç gerek yok. Rezervasyon yaptırmadan önce mezelerin rakının fiyatını vs konuştuk daha sonra mekana geldiğimizde garsonumuz olan “Aydın Bey” (bu adamı gördüğünüz anda uzaklaşın lütfen tek derdi müşteriden para koparmak) bize bundan sonra onun dışında kimseyle bir şeye anlaşmayacağımızı söyledi. Bütün gece bize yemeyeceğimiz şeyler satmaya çalıştı zorla ve biz istemediğimizde de bizde huzursuzluk yarattı. Ayrıca kendisi yanında çalışanlara da çok kötü davranıyordu dikkatimizden kaçmadı. Keyifli bir rakı heyecanıyla hayaliyle gittiğimiz yemeğimiz 2 saat boyunca gerginlikle geçti. 7.30 da giriş yapmak için rezervasyonla ayırttığımız masada otururken bize gelip 9 da kalkmamız gerektiğini çünkü başka rezervasyon olduğunu söyledi. Bizde kalkmayacağımızı söyledik, bu arada mekandan 9.30 gibi kalktık artık huzursuzluğa dayanamayıp ama hala gelen biri yoktu. Çünkü o Aydın bey bizden istediği kadar para alamadığı için bizi mekandan kovmaya çalışıyordu. Kısacası bütün gecemiz kötü geçti. Arkadaşlar lütfen buraya gitmeyin, giderseniz de Aydın Bey’in muhattap olanayacağı masalardan olun(kendisi sanırsam şef garson). Tek dertleri müşterinin sürekli para harcamasını sağlamak.
1
H.... A.....
Gelen küflü ekmek ve bir saatte gelemeyen çipura ızgarasıyla Bodrum'da asla tavsiye etmeyeceğim bir mekan, ve üzerine ne bir özür ne de bir telafi çabası. Hatta ekmeğin küfü fırının suçu ızgaranın gelememiş olması kalamarın bitmesini beklemeleriymiş.
1
Y.... Y....
Manzaraya aldanıp oturduk fakat mekancılık olarak hayatımda gördüğüm en niteliksiz mekan.

Mezeleri çöp, personeli hangi dil konuşuyor anlamıyorsunuz. Sadece %10 garsoniye diyor kuver ve su yazıyorlar.
Çevremizdeki 3 masa hesap istedikleri sırada mekanla ciddi tartışmaya girdi.

Düşünün öyle oturun.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım