Yükleniyor...
3.0 Puan
12 Yorum

Okaliptus Cocktail Bar

Bitez Mahallesi, Çökertme Caddesi, Bodrum, Muğla, Bitez, Bodrum
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Bar-Food
Ortalama tutar İki kişi için : 200.00 TL
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Klimalı
  • Gece hayatı
  • Fullbar
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
  • Deniz kenarı
Yorumlar (12)
1
N....... S....
Gittiğim mekanlar arasında en rahatsız olduğum yer.Müşterisine bu kadar kötü davranan başka bir mekan işletmecisi daha görmedim.Garsonlar Güleryüzlüydü fakat minderlere oturmak istedik temizlik yapıyoruz diye kaldırdılar,Hamağa yattık yine temizlik yapıyoruz diye çantalarımızı getirip hamağın üzerine koydular.sanki bedava yiyip içiyormuşuz gibi bizi mekandan dışlamaya çalıştılar.Köpeğimizin plaj kısmında dolaşmasına dahi izin vermediler üstelik oraları süpürürken bağlı köpeğin üzerine tozları süpürdüler .Fiyatlar ortalamanın çok üzerinde sallama bir çay İçin 10 Tl para istediler.Pide söyledik ayran pide bittikten sonra geldi ki plaj bölümünde zaten sadece bizle beraber iki masa vardı.Kesinlikle Bodrum’a yakışmayan bir işletmecisi ve servis kalitesizliği var.Kesinlikle tavsiye etmiyorum şahane bir mekan anca bu kadar kötü İşletilebilirdi yazık olmuş mekana.
5
B... K......
Oldukca keyifli bir mekan atmosferi güzel , menusu ve porsiyonları zengin denedigimiz herseyi cok begendik. Çalışanlar çok ilgili ve nazik..
5
M....... M.......
Yemek yemedik ama rengarenk minderlerde yayıla yayıla oturup birşeyler içmek çok keyifli... Kabinde ise Bodrum’un tanınmış DJ’lerinden By Eraygee olması da artı katmış mekana...
5
M....... M.......
Yemek yemedik ama rengarenk minderlerde yayıla yayıla oturup birşeyler içmek çok keyifli...
Kabinde ise Bodrum’un tanınmış DJ’lerinden By Eraygee olması da artı katmış mekana...
5
S. Ö..
Huzurun en güzel yeri. Cır cır böcekleri sesi. Denizin dalga sesleri. Salıncaklarda oturma keyfi isterseniz yerdeki ouflarda uzanın. İçecekleride çok güzel. Akşamları gitmenizi tavsiye ederim.
5
M...... M......
Sahilde şezlong ve şemsiye,hemen gerisinde rengarenk minderler bulunuyor.geniş bir kullanım alanı var.. Çok rahat çok keyifli... Kesinlikle dinleniyorsunuz ... Fiyatları Bodrum'a göre standart...şezlong ve şemsiye bedeli talep edilmiyor harcama talep ediliyor...gününüzü orada geçireceğiniz düşünülürse zaten harcıyorsunuz ...tekrar Bodrum'a gelirsem mutlaka gideceğim ... Bu pide ve pizza yanında kutu içecek 65 lira ödedim ...
1
N......... N.........
Ortam güzel görünüyordu kapıdaki menüye bakıp girdik ama kapıda yazan fiyatla serviste gelen fiyat farklıydı ve bunu söylediğimizde "artık çok geç" diyip özür bile demeyip üste çıktılar. Efes 33cl 10₺-13₺
5
M... S......
Muzik, ortam ve yemekler gerçekten harika. Bi personel sıkıntısı var. Bıraz yavaşlar ama onun dışında huzur dolu mekan. Her sene mutlaka gelirim.
1
K....... G....
Keyifli bir ortam gibi görünmesine aldanmayın lütfen.100 kişilik plaja sadece 2 garson bakıyor,ve tabii ki yetişemiyorlar siparişlere.Aralarında kavga etmeleri ve gerginlikleri de cabası. Hamburgerde sipariş ettik,satır kıymasından yapılıyor gibi bir not vardı yanında.tadı felaketti,geri göndermek durumunda kaldık maalesef.tahminim türlü et-kemik-yağ karışımı artıklarından yaptıkları kıymayı size hamburger olarak sunmaları.Bir arkadaşımız ciddi şekilde rahatsızlandı. Ne ortam güzel,ne de yemekler,boşu boşuna strese girmeyin.
1
K....... G....
Keyifli bir ortam gibi görünmesine aldanmayın lütfen.100 kişilik plaja sadece 2 garson bakıyor,ve tabii ki yetişemiyorlar siparişlere.Aralarında kavga etmeleri ve gerginlikleri de cabası.

Hamburgerde sipariş ettik,satır kıymasından yapılıyor gibi bir not vardı yanında.tadı felaketti,geri göndermek durumunda kaldık maalesef.tahminim türlü et-kemik-yağ karışımı artıklarından yaptıkları kıymayı size hamburger olarak sunmaları.Bir arkadaşımız ciddi şekilde rahatsızlandı.

Ne ortam güzel,ne de yemekler,boşu boşuna strese girmeyin.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım