Yükleniyor...
3.9 Puan
43 Yorum

Bitez Dondurma

Bitez Mahallesi, Adliye Caddesi, No 74, Bodrum, Muğla
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Dondurma, Çay ve Kahve
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Telefon 0252 3639345
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Dış mekan var.
  • Tatlı ve Pasta
Yorumlar (43)
4
K.... T....
Dondurmaları için sık geldiğim bir mekan. Serpme kahvaltısını ilk defa denedim. Çok beğendim. Doyurucu. Reçel çeşitleri mükemmel. Peynir sadece beyaz ve otlu beyaz, biraz zayıf. Yumurta çeşitleri iyi. Ekmek ve börek, pişi, vb. çeşitleri güzel ama kızarmış ekmek olsun tercih ederdim. Çay masada demleniyor, iyi uygulama. Tekrar giderim. Tavsiye ediyorum.
4
K.... Y....
Dondurmaları güzel, bu bölgenin ünlüsü bir mekan, fiyatları gayet ideal bir işletme. Şirin bir mekan hemde merkez şube olan mekanda kahvaltı hizmetide varmış ama biz sadece donrumasını denedik.
5
A.. N....
Dondurması güzel evet ama benim bu mekanı tercih etme etme nedenim kesinlikle güzel köy kahvaltısı. Servis çok hızlı olmuyor genelde bekliyorsunuz ama yine de sonunda güzel ve doyurucu bir kahvaltı ile ayrılıyorsunuz. Bir de küçük de olsa bir parkının olması biz çocuklu aileler için şahane.
5
M...... I......
Yediğim en güzel dondurma Çok iyi biteze gelipte görülmesi gereken yerlerden biri dondruma bi harika waffle hakeza herşey doğal teşşekürler bitez dondurma
5
D.... S......
Doğal meyvelerle yapılan leziz dondurmalar! Hayatımda tattığım en güzel dondurmalardı! Ambiyans harika, güleryüzlü çalışanlar var.. Kesinlikle tavsiye ediyorum :)
2
İ.... O....
Çalışanlar çok saygılı mekan çok tatlı ancak waffle'larımız çok soğuk geldi. Hemen değiştirmeyi kabul ettiler sağolsunlar fakat gelen waffle da neredeyse aynıydı. Lezzet olarak da İstanbul'da yediklerimiz daha başarılı.
5
C...... C......
Kazandibi üstüne bi top bal badem efsane :) Çok kalabalık gittiğimizde oturacak yer bulamadık fakat servis hızlı karınca gibi çalışıyolar :)
5
C...... C......
Kazandibi üstüne bi top bal badem efsane :)
Çok kalabalık gittiğimizde oturacak yer bulamadık fakat servis hızlı karınca gibi çalışıyolar :)
4
A.... D........
Dondurması harika. Gerçek meyvelerle yapıyorlar. Cevizli dondormanın içinde iri ceviz parçaları vardı. Oldukça başarılı buldum. Bir top dondorma 3 tl. Kalitesine kıyasla fiyatıda uygun
5
T. O....
Dondurmaları çok başarılı, içinde meyveleri hissedebiliyorsunuz. Gece bile oldukça yoğun bir mekan. Fiyatları çok makul, Bodrum’da en mantıklı fiyatları gördüğüm yer :)
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım