Yükleniyor...
4.0 Puan
2 Yorum

Lili

Bahçelievler Mahallesi, Gümüşlük Caddesi, Gümüşlük, Bodrum
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 100.00 TL
Telefon 05305582658
Neler var?
  • Akşam yemeği uygun.
  • Alkol bulunur.
  • Nakit Ödeme
  • Kahvaltı
  • Dans pisti
  • Canlı müzik
  • Dış mekan var.
  • Klimalı
  • Bira
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (2)
4
O.. E....
Sevgili takipçilerim, Bodrum her mevsim güzel. Yağmurlu da olsa güneşli de olsa her mevsim tad alınabilecek bir yer. Bodrum Gümüşlük Peksimet mevkiinde hem gündüz, hem de gece hayatının kalbi diye adlandırabileceğimiz yeni bir mekan doğuyor. Sürprizlere gebe Bodrum  sanat, kültür ve yemek aşığı uyumlu bir gurup tarafından bizleri bu gizli cennet kartal yuvasında ağırlamaya başlayacak. Bir sabah kahvaltısı için davetli gittiğim LiLi'de huzuru yakaladım. Neden mi sessiz, sakin ve ferah da ondan. Bodrum'un curcunası yok burada. Yaklaşık 2 dönüm üzerinde görkemli, geniş açık ve kapalı kullanım alanları, workshop atölyeleri, cafebarı, masa tenisi,  bilardo alanları, renkli dekorasyonu, çocuk bahçesi ile Lili her çeşit etkinlik ve toplantıya uygun bir ortam. Geniş arazi içinde gezerken bir tavuk filosu ile karşılaştım. Sabah kahvaltısında tattığım menemen'in lezzeti demek ki buradan geliyormuş. Taze taze yumurtalarla yapılan menemen cidden çok özeldi. Kahvaltıda sunulan özel ve gizli patates reçetesi de ilk fırsatta tarafımdan denenecek. Daha öncede belirttiğim gibi beni en çok etkileyen ortamın ferahlığı oldu. Bodrumdaki bir çok mekanda rastladığımız dip dibe masalarda, hepbir ağızdan konuşulan, yan masayı dinlemey mecbur kaldığınız, sıkışık ve bunaltıcı ortam yok burada. Masaların birbirine olan mesafesi çok iyi ayarlanmış. Hizmet kalitesi en üst düzeyde, sıcacık, samimi ve çok titiz hazırlanılmış. Misafir karşılamanın ne kadar önemli olduğu hepimizce malum. Kendinizi evinizde hissedebileceğiniz bu mekanda henüz yolun başında oldukları için set bir menü yok. Alakart menüleri ile anne yemekleri dediğimiz sulu yemeklerden oluşan seçenekleri sunuyorlar. Sade, öz, taze ve doğal ürünleri, barında her türlü içki çeşidi ile haftanın her günü kapıları açık Lili'nin.. Sabah kahvaltı menüsü ise çok geniş ve lezzetli. Ev yapımı mandalina, limon, gül ve çilek reçelleri, teyzelerinin yaptığı muhteşem lezzetli pişileri, sıcacık simit ve ekmek çeşitleri, balı, kaymağı, tereyağı, meyvesi, yöresel peynir ve zeytin çeşitleri, acukası,  çıtır çıtır körpe salatalık ve domatesi, sıcacık, ufacık çıtır sigara börekleri hepsinde sunum ve lezzet 5/5. Bu kahvaltı sınırsız çay ile birlikte sadece 25 lira. Lezzet, servis kalitesi ve fiyat performansı ile rakipleri karşısında bir avantaj sağlıyacağına inanıyorum. Sabah 9 dan ertesi gün güneş doğana kadar açık olacak bol manzaralı, geniş ufuklu, keyif alabileceğiniz, zengin ve lezzetli kahvaltısı ile alakart menüsünü tadabileceğiniz, rahat ve bol sohbetli bir ortam yaşayabileceğiniz bu mekana mutlaka vakit ayırıp gitmelisiniz derim.   lilibodrum@gmail.com Tel:0530 558 26 58     0530 952 87 52
4
O.. E....
Sevgili takipçilerim, Bodrum her mevsim güzel. Yağmurlu da olsa güneşli de olsa her mevsim tad alınabilecek bir yer. Bodrum Gümüşlük Peksimet mevkiinde hem gündüz, hem de gece hayatının kalbi diye adlandırabileceğimiz yeni bir mekan doğuyor. Sürprizlere gebe Bodrum  sanat, kültür ve yemek aşığı uyumlu bir gurup tarafından bizleri bu gizli cennet kartal yuvasında ağırlamaya başlayacak. Bir sabah kahvaltısı için davetli gittiğim LiLi'de huzuru yakaladım. Neden mi sessiz, sakin ve ferah da ondan. Bodrum'un curcunası yok burada.

Yaklaşık 2 dönüm üzerinde görkemli, geniş açık ve kapalı kullanım alanları, workshop atölyeleri, cafebarı, masa tenisi,  bilardo alanları, renkli dekorasyonu, çocuk bahçesi ile Lili her çeşit etkinlik ve toplantıya uygun bir ortam. Geniş arazi içinde gezerken bir tavuk filosu ile karşılaştım. Sabah kahvaltısında tattığım menemen'in lezzeti demek ki buradan geliyormuş. Taze taze yumurtalarla yapılan menemen cidden çok özeldi. Kahvaltıda sunulan özel ve gizli patates reçetesi de ilk fırsatta tarafımdan denenecek.

Daha öncede belirttiğim gibi beni en çok etkileyen ortamın ferahlığı oldu. Bodrumdaki bir çok mekanda rastladığımız dip dibe masalarda, hepbir ağızdan konuşulan, yan masayı dinlemey mecbur kaldığınız, sıkışık ve bunaltıcı ortam yok burada. Masaların birbirine olan mesafesi çok iyi ayarlanmış. Hizmet kalitesi en üst düzeyde, sıcacık, samimi ve çok titiz hazırlanılmış. Misafir karşılamanın ne kadar önemli olduğu hepimizce malum. Kendinizi evinizde hissedebileceğiniz bu mekanda henüz yolun başında oldukları için set bir menü yok. Alakart menüleri ile anne yemekleri dediğimiz sulu yemeklerden oluşan seçenekleri sunuyorlar. Sade, öz, taze ve doğal ürünleri, barında her türlü içki çeşidi ile haftanın her günü kapıları açık Lili'nin..

Sabah kahvaltı menüsü ise çok geniş ve lezzetli. Ev yapımı mandalina, limon, gül ve çilek reçelleri, teyzelerinin yaptığı muhteşem lezzetli pişileri, sıcacık simit ve ekmek çeşitleri, balı, kaymağı, tereyağı, meyvesi, yöresel peynir ve zeytin çeşitleri, acukası,  çıtır çıtır körpe salatalık ve domatesi, sıcacık, ufacık çıtır sigara börekleri hepsinde sunum ve lezzet 5/5. Bu kahvaltı sınırsız çay ile birlikte sadece 25 lira. Lezzet, servis kalitesi ve fiyat performansı ile rakipleri karşısında bir avantaj sağlıyacağına inanıyorum.
Sabah 9 dan ertesi gün güneş doğana kadar açık olacak bol manzaralı, geniş ufuklu, keyif alabileceğiniz, zengin ve lezzetli kahvaltısı ile alakart menüsünü tadabileceğiniz, rahat ve bol sohbetli bir ortam yaşayabileceğiniz bu mekana mutlaka vakit ayırıp gitmelisiniz derim.
 
lilibodrum@gmail.com
Tel:0530 558 26 58
    0530 952 87 52
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım