Yükleniyor...
3.4 Puan
9 Yorum

Bal Mahmut

Akyarlar Mahallesi, Atatürk Caddesi, Bodrum, Muğla
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 0252 3936032
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Kahvaltı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (9)
3
K.... K....
Bal Mahmut çocukluğuma dair hatıraların içindedir her zaman. Burası kafamda çiğ börek ile özdeşleşmiştir. Yalnız bu gittiğimde gördüm ki bal Mahmut, olmuş “tuzlu” Mahmut. Konsept değişmiş artık. Adam başı 60 TL harcama zorunluluğu bulunuyor. İskelede şezlong tutarsanız bu miktar 70 TL’ye çıkıyor. Yani ben bir tek şezlong alayım, yemek yemeyeceğim diye bir seçeneğiniz yok. Otoparkın ayrı bir ücreti bulunmuyor 60 TL’yi doldurmak zor değil çünkü fiyatlar şişirilmiş durumda. Bazı fiyatlara örnek vermek gerekirse, bira 25 TL, çiğ börek 25 TL, şişe cola 10 TL, köfte ızgara 35 TL, gözlemeler 25 TL, tost 20 TL, mezeler 15 TL, patates kızartma 20 TL. Lezzetler de maalesef hayal kırıklığı. Sahibi olduğunu tahmin ettiğim kişi, “bizim çiğ böreğimiz, gözlememiz ve un helvamız ünlüdür” diye pazarlama yapıyordu. Çiğ börek fazla yağ çekmiş, içindeki kıymaya ulaşmak için bir süre sade yufka yemeniz gerekiyor. Çoğu yerde çiğ börek porsiyonda iki tane geliyorken burada büyükçe bir tane geliyor. Gözleme, çalışanların dediğine göre yufkadan. Yufkadan yapılan gözleme ünlü olur mu hiç ??. Neyse bari un helvası yeriz diyoruz. Onu da öyle her gün çıkarmıyorlarmış. Büyük ihtimal sadece yoğun günlerde çıkarıyorlar. Patates kızartması da yağ çekmiş. Tek beğendiğim kabak çiçeği dolmaları oldu. Beach’i değerlendirecek olursam, şezlonglar çok dipdibe, yani yoğun bir gün olsa rahat etmeniz pek mümkün değil. He diyorsanız ki benim amacım oraya gelenlerle sosyalleşmek, o zaman ideal ortam. Çocukluğumun, favori denizim olan Karaincir denizinin, çalışanların özverisinin ve kabak çiçeği dolmasının hatrına normalden bir puan yüksek verdim. (Yanındaki mekanda 40 TL harcama zorunluluğu bulunuyor. Kumsalda başka şezlong kiralayan yerler de var bilginize. Ya da açılır koltuğunuzu getirin hiç bunlarla uğraşmayın. Kumsalda öyle bir bölüm de mevcut)
4
Z.. Z..
Bayramın son günü sabah 10 gibi gelip iskeledeki şezlonglara yerleştik. İskeleden atlayan, giren, çıkan çok olduğu için iskeleyi tercih edeceklere önerim, kaostan etkilenmemek adına orta bölümlerdeki şezlongları seçmeleri :) İskele şezlongları bence çok daha konforluydu zira sahildeki şezlonglar çok sıkış sıkıştı. Denizin kıyı bölümlerinde su berrak değildi. Suya giren çok kişi olduğu için kum muhtemelen yüzeye doğru hareketlenmişti. Derine ilerleyince muhteşem berraklıkta bir suyla karşılaştık. Bir gün önce gitmiş olduğumuz camel beache kıyasla suyu daha serindi. Sahilde 40 tl, iskelede 50 tl kullanım alt limiti var. Öğle saatlerinde restoranı çok doluydu. Patatesi anne patatesiydi, bayıldım :) bunun dışında, çiğ börek fena sayılmazdı.
4
Z.. Z..
Bayramın son günü sabah 10 gibi gelip iskeledeki şezlonglara yerleştik. İskeleden atlayan, giren, çıkan çok olduğu için iskeleyi tercih edeceklere önerim, kaostan etkilenmemek adına orta bölümlerdeki şezlongları seçmeleri :)
İskele şezlongları bence çok daha konforluydu zira sahildeki şezlonglar çok sıkış sıkıştı.

Denizin kıyı bölümlerinde su berrak değildi. Suya giren çok kişi olduğu için kum muhtemelen yüzeye doğru hareketlenmişti. Derine ilerleyince muhteşem berraklıkta bir suyla karşılaştık.

Bir gün önce gitmiş olduğumuz camel beache kıyasla suyu daha serindi.

Sahilde 40 tl, iskelede 50 tl kullanım alt limiti var. Öğle saatlerinde restoranı çok doluydu. Patatesi anne patatesiydi, bayıldım :) bunun dışında, çiğ börek fena sayılmazdı.

3
A.... A.......
Kisi basi 60tl harcama limiti var gozleme cig birek 25tl icecekler 10tl. 5te un helvasi cikiyor ilk bizden siparis almalarina ragmen bize gelmeden bitti. Israr etmesek tekrar yapalim diyen olmadi. Her sene gelirdik ama acikcasi biraz ozensiz bulduk bu tavirlarini
4
E... E...
Konaklama imkanı da olan bu tesisin plajını beğeniyorum. Kum tarafında kişi başı 30₺ iskelede 50₺. Denize girerken taşlar ile başlıyor ama iskeleyi tercih edebilirsiniz. Denizin içi ise yer yer sığ yer yer derin ama Karaincir ortalamasında derin diyebiliriz. Çiğ böreğini yağlı buluyorum ama karpuzlar, meyveler, mezeler için tercih edilebilir. Ekibi de güleryüzlü ve yardımsever. Tuvaletleri ve tesis de genel olarak gayet temiz.
4
Y................. Y.................
Çocukluğumuzdan beri devamlı gittiğim bir mekan her sene kendini geliştiren güzel bir tesis çi böreğiyle meşhurdur denizi buz gibi ve kumluktur bu sene iskelesini yenilemişler denemenizi tavsiye ederim
2
B............... B...............
Buraya çocukluğumdan beri geliriz. Çiğ böreğin tası her sene daha da bozuluyor. Eskiden efsaneydi ama artık çok yağlı ve az kıymalı. Akşam çayı ile çıkan un helvası güzel ama o da yağlı. Plajdan yararlanıyorsanız, kişi başı alt limit 30 lira.
3
A.... Ö.......
Cig boregi cok meshur mutlaka denenmeli ama biraz pahali. Dun aksam da burdan evde yemelik meze aldik ama bizi pek mumnun etmedi. Kopeoglu ve favanin lezzetini tutturamamislar.
4
Y.... Z...
sahil, deniz ve plaj çok kalabalık, ama bodrum sahillerine nazaran çok güzel, klasik ev yemekleri, gözleme ile idare edilebilir. bunun dışında artı bir şey yoktur, ancak denlz bir harika...
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım