Yükleniyor...
3.4 Puan
5 Yorum

Domino's Pizza

Yazır Mahallesi, Ufuk Sokak, No 2, Selçuklu, Konya
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pizza
Ortalama tutar İki kişi için : 55.00 TL
Telefon 0332 2651414
Neler var?
  • Lunch menü var
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Paket Servisi
  • Kapalı alan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (5)
3
M.... B......
15.11.15 İşin sırrı; birbiriyle uyumlu ve yeterli miktar malzemenin sert ve kalın olmayan hamurla çok iyi pişirilmesindedir. Ve maalesef standart yakalanamıyor. 10.09.17 Ekip üyeleri değişince pizzanın sunumu, görünümü, tadı ve genel olarak kalitesi de değişiyorsa, kurumsal olunamamış demektir :(
2
M.... B......
15.11.15
İşin sırrı; birbiriyle uyumlu ve yeterli miktar malzemenin sert ve kalın olmayan hamurla çok iyi pişirilmesindedir. Ve maalesef standart yakalanamıyor.

10.09.17
Ekip üyeleri değişince pizzanın sunumu, görünümü, tadı ve genel olarak kalitesi de değişiyorsa, kurumsal olunamamış demektir :(
4
Ş..... İ.........
Pizzayi mekanda degil evde yemeyi tercih edenlerdenim. Siparisimiz cok kisa bir surede ve sicak bir sekilde geldi. Cevreyi korumak icin gereksiz tabak, kasik, catal almamanizi oneririm. Pizza malzemeleri gayet güzeldi. Herkesin damak tadina uygun pizzalari mevcut.
4
A.. S....
Dominos'a Öneri - Güzel her sey... 10 numara fakat bir eksik var. Pizza güzel, hamuru güzel. Hamuru o kadar güzel ki pizza yerine sadece hamuru gelse onu da yerim. Fakat elemanlar... Elemanlari kötü. Dominos müdürlerine tavsiyem elemanlari iyi seçin.
4
A.. S....
Dominos'a Öneri - Güzel her sey...
10 numara fakat bir eksik var. Pizza güzel, hamuru güzel. Hamuru o kadar güzel ki pizza yerine sadece hamuru gelse onu da yerim. Fakat elemanlar... Elemanlari kötü. Dominos müdürlerine tavsiyem elemanlari iyi seçin.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım