Yükleniyor...
4.4 Puan
5 Yorum

Paşam Pastanesi

Nişantaşı Mahallesi, Rauf Denktaş Caddesi, No 11/A, Selçuklu - Konya
Kategoriler Pastaneler
Mutfaklar Pastaneler, Tatlılar
Ortalama tutar İki kişi için : 15.00 TL
Telefon 0332 2380159
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (5)
4
E... E...
Kuru pastaları çok lezzetli fakat fiyat birazcık fazla gibi, tabi ben öğrenci olduğum için de öyle geliyor olabilir. Fakat lezzetli gerçekten anlatılmaz, yaşanır. Kesinlikle pişman olmazsınız giderseniz
4
M.... B......
Hamurlu tatlıları ve yaş pastaları, misafirlikte bizi henüz mahcup etmedi ;) Bi kere de mekanda oturup kahvaltı felan yapalım dedik; dışarıda oturma masaları çok tozlu ve ağacın altındaki masaya ağaçtan sürekli birşeyler (böcek, karınca, yaprak, çiçek vb.) düşüyordu. Ancak Konya'da çizgisini bozmadan ilerleyen bir pastane, bu yüzden daha iyi olabileceğini de düşünmüyor değiliz.
4
M.... B......
Hamurlu tatlıları ve yaş pastaları, misafirlikte bizi henüz mahcup etmedi ;)
Bi kere de mekanda oturup kahvaltı felan yapalım dedik; dışarıda oturma masaları çok tozlu ve ağacın altındaki masaya ağaçtan sürekli birşeyler (böcek, karınca, yaprak, çiçek vb.) düşüyordu. Ancak Konya'da çizgisini bozmadan ilerleyen bir pastane, bu yüzden daha iyi olabileceğini de düşünmüyor değiliz.
5
K.. K..
Tatlı krizi başlığının en guzel örneği. Yıllardır Konyada ekol haline gelmiş en taze en guzel en lezzetli en orjinal pastaların kurabiyelerin anavatanı severek yiyoruz #zomato7yaşında
5
B..... B........
Konya'da yillarin pastanesi denilebilecek birkaç tane vardir. Pasam da onlardan biri. Pastalari tazeciktir. Yalniz kahvalti yapmaya gitmeyin. Gidecekseniz de servisin yavasligini gözardi etmelisiniz.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım