Yükleniyor...
4.7 Puan
16 Yorum

Tarihi Medrese Kahvehanesi

Selçuklu, Konya
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0332 2614976
Yorumlar (16)
4
T.... A.....
İşletme her ne kadar gazoz çeşitleri ile öne çıksa da menüsünde vaat ettiği gazoz çeşitlerinin önemli bir kısmını bünyesinde barındırmıyor. Bu özelliği ile öne çıkan bir işletme için bu oldukça büyük bir eksi puan. Menüsü oldukça güzel çizimlerle hazırlanmış, mekanın tasarımı size nostaljik bir ortamda bulunduğunuz izlenimini sürekli olarak yansıtıyor. Özellikle lavabolarda bulunan dolaplarda yer alan kişisel bakım ürünlerinin olduğu alan bu işletmeyi farklılaştıran bir konuma eriştiriyor. İşletmenin her ne kadar gazoz çeşitliliğinde sorunları olsa da kendi gazozlarını yaptıklarını ve bu gazozların da oldukça güzel olduğunu belirtmeden geçmek istemem. Hatta tereddüt edenler olursa önce kendi gazozlarından denemelerini tavsiye ederim. Mekanın eksilerinden biraz daha bahsedecek olursam; bir nargile işletmesi olduğu için elbette duman olması doğal ancak çok daha iyi bir havalandırma sistemi ile bu sorun aslında giderilebilir. Mekandaki masa düzeni de farklı bir rahatsızlık oluşturuyor çünkü tüm masalar birbirine çok yakın ve maalesef konuşmalara kulak misafiri olabiliyorsunuz, o kadar yakın ki bazen kendi masanızdaki konuşmadan çok diğer masanın konuşmasına odaklanabiliyorsunuz istemeden. Ayrıca mekandaki masa yoğunluğu nedeniyle de oldukça büyük bir uğultu yaşanıyor, bu da bir süre sonra baş ağrısı yaratabilir kimilerinde. Son olarak kahvelere değinecek olursak; bir kahve gurmesi değilim ancak tatları oldukça güzel, sunumları da hoş. İşletme gazoz haricinde kahveye de odaklandığı için taze kahve içiyorsunuz zaten. Ayrıca kahveleri perakende olarak satın alabilirsiniz de. Konya'dan bir hediyelik ürün almayı düşünüyorsanız bu işletmenin kahvelerinden de mutlaka almanızı tavsiye ederim.
5
S...... B....
Oldukça samimi karşılama bulabileceğin yerlerden birisi , modern kıraathane olarak düşünebilirsin, nargile kivi çay kahve oldukça kıvamında fakat çift için uygun değil , erkek ortamı efendilik arıyorsan ideal secim olacak .
4
H.. H..
Çeşit çeşit kahve ve gazozlara sahip, "seri köz getir" tiplerini bolca bulabileceğiniz ancak yine de otantik havasıyla tercih edilebilir bir mekan. Yoğun badem taneleri içeren bir kahvelerini denemiştim , gerçekten çok lezzetliydi. Sunumları da şık
5
O........... O...........
Ne arıyorsun? Hizmet,güleryüz,samimiyet hepsini burda bulabilirsiniz..Közde kahvesi,onlarca çeşit gazozları ve buna ek nargile kalitesi ile Konya’da gidilebilecek yek mekan..
5
E......... E.........
Gazozlarıyla kahvesiyle nargilesiyle otantik ve tarihi dokusuyla herkesin bir kez de olsa görmesi girmesi gezmesi ve bi kahve içmesi gerektiğini düşündüğüm bir mekan
5
S....... Ş.......
Nargilesi efsane,hizmet ve kalite olarak 5 yıldızlı bir mekan.Tavsiye nargile olarak nakla anason çok güzel.Tarihi Medrese isminin de nerden geldiğini mekanı gezince anlıyorsunuz.
5
A.. C.......
Kesinlikle gezi programına eklenilmesi gereken bir mekan.Tarihi dokusu,güler yüzlü hizmeti ve kalitesiyle kesinlikle Bir kez gelenin bir kez daha gelmek isteyeceği bir yer.
5
T............. T.............
Güler yüzlü hizmet politikası ve sahip olduğu değerler ile insanın içine huzur dolduran bu mekanda muhabbete eşlik eden nargile de bir o kadar güzel. Menü içeriği ile kendi konseptini tamamlayan ve bu içerik ile yine değerlerini koruyan Medrese'yi ziyaret etmenizi tavsiye ederim.
5
M................... M...................
Ailecek gelebileceğiniz nezih mekanlardan bir tanesi.Gerek personeli gerekse kahveleri muazzam. Geçmişimizi yansıtan değer veren bi müessese.
5
H.... Ş.......
Kendine has çizgileri olan tavrı ve durusu net bir mekan.yabancı ürün satmayarak yerli üretime katkı sağlayan nadir mekanlardan en önemlisi güler yüzü ve ikramlıklarıyla nam salmıs değerli işletmelerden bir tanesi
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım