Yükleniyor
Yükleniyor...
3.6 Puan
25 Yorum

Taka Karadeniz Mutfağı

Medrese Mahallesi, Ankara Caddesi, No.29, Selçuklu, Konya
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Karadeniz
Ortalama tutar İki kişi için : 0 TL
Telefon 03322378802

Taka Karadeniz Mutfağı Neler Sunuyor ?

  • Kredi Kartı
  • Kapalı alan var.
  • Masa rezervasyonu önerilir

Taka Karadeniz Mutfağı Yorumları (25)

5

H.......... P....

Kuru fasülye şimdiye kadar yediğim en lezzetli fasülyeydi. Tüm yemekleri çok lezzetli kesinlikle Konya’ya gelirseniz uğrayın!
4

S... A.....

Kaliteli mekan; fakat aşırı sıra var. Yoğunluk çok olduğundan çalışanlar yetişmekte zorlanıyor bu sebeple servis yavaş kalıyor. Büyük hevesle bir Karadeniz sütlacı yiyeyim dedim; beklentiyi karşılayamadı maalesef.
4

D.... K.......

Geç keşfedip pişman olduğum mekan. Yediğim o leziz mezgitlerin, hamsilerin, levrekli çorbanın ve sıcacık ekmeklerin tadı damağımda. Üstüne ikram edilen laz böreği de harikaydı.
3

K.. A..

Konyalıların yogun olarak gittiğ besleme derekenarı alabalık mekanlarını dışlıyarak söylüyorum ki Konyada balıkseverler için ailece gidilebilecek mecburi mekandır. Rakabet olmadan kalitesini koruyabilen bir müessese olması da takdirie şayandır. Tevsiye menüm ise karalahana çorbası, barbun, kasık salata ve laz böreğidir.
2

S....... K..

İşin açığı hizmete para ödüyorsak burası hizmette sınıfta kalır, garsonlar çok ilgisiz, çorba-kuymak-balık-salata söyledik, kuymak geldi bekle allah bekle ekmek yok, istedik yine gelmedi başka bir garson boş boş bakındığımızı görüp sizin ekmeğiniz gelmedimi diye soruverdi sağolsun, ekmek gelsede kuymak beton oldu, daha sonrasında balık geldi, bu seferde çorbayı sorduk, istedinizmi dendi, yemekleri güzel olsada asabi bir insan hizmet karşısında delirebilir!!! bir başka garson hatalarını anlayıp bizimle ilgilenmeye çalıştı sağolsun ikram olarak masaya cacık gönderdi buda ayrı bir incelikti bunun için 2 yıldız
1

T...... E...

Ramazan ayında gelinmemesi gereken mekanlar arasında! Geçen yıl ramazanda iftara 10 dakika kala geldiğimiz için rezervasyonumuzu kafalarına göre iptal edip bizi mağdur etmişlerdi. Bu yıl bir kez daha deneyelim istedik ancak bu kez de tüm masalarda temizlik açısından şikayetler yükseliyordu...bizimki de dahil olmak üzere yaklaşık 20 masa tabaklarının değiştirilmesini istedi. Görselden de görülebildiği gibi tabakların içinde kıl, toz, yemek kalıntısı vardı, oyağlı bulaşıkların hiçbirini yıkamamışlar anlaşılan. Kalabalık olmadığı zamanlar kuru fasulye ve kuymak yemek için Konya’da ideal bir mekan ancak özel günlerde pislik içerisinde ve anlayışsız garsonların bulunması hiç hoş olmuyor. Daha önce bir kez başımdan aşağı kuru fasulye dökmelerine karşın özür bile dilememişlerdi!
4

K.... K....

Sabah kahvaltısı ile ilgili;
Öncelikle şehirden kaynaklı park yeri sıkıntısı pek yaşanılmıyor. Menüyü ideal tutmuşlar, öyle masayı göz boyamak için baştan sona donatıp yarısını çöpe atan(ya da artanları bir sonraki müşterinin önüne koyan) bir yere kesinlikle benzemiyor. Kuymak yemeden lütfen masadan kalkmayın,gayet güzel.Karadenizli olmalarındanmıdır bilemiyorum findık ezmeleri ayrı bir güzel,diğer gelen ürünler taze. Fiyat İstanbul'a göre normal.
4

K.... K....

Sabah kahvaltısı ile ilgili; Öncelikle şehirden kaynaklı park yeri sıkıntısı pek yaşanılmıyor. Menüyü ideal tutmuşlar, öyle masayı göz boyamak için baştan sona donatıp yarısını çöpe atan(ya da artanları bir sonraki müşterinin önüne koyan) bir yere kesinlikle benzemiyor. Kuymak yemeden lütfen masadan kalkmayın,gayet güzel.Karadenizli olmalarındanmıdır bilemiyorum findık ezmeleri ayrı bir güzel,diğer gelen ürünler taze. Fiyat İstanbul'a göre normal.
3

R.. R..

Levrek fileto hiç güzel değildi, buğulama efsane ama bence kesinlikle mezgit yiyin. Sonunda gelen bedava tatlılar o kadar kösülmenin üzerine hafif bir mutluluk veriyor. Önde hiç aperatif gelmemesi ve salataların yetersizliği üzücü. Böyle lüks bir yerde aperatiflerin önden ücretsiz bir biçimde gelmesi çok daha hoş olurdu. Sahibinin cana yakınlığı ise takdire şayan.
1

R..... A.....

1 yıldızı bile haketmeyen bir işletme.5 kişi yemeğe gittiğimizde 2 kişinin yemeğinin 1 saat geçmesine rağmen gelmemesi nedeniyle defalarca kendilerine hatırlattığımız ve masadan kalkarken yemeği getirip üstüne eşime yemesi için ısrar eden ,daha da komiği masaya bile indirmedikleri yemeğin parasını almaya çalışan bunu yüzlerine vurunca uzun süren tartışmalar yaşadığım mekan.Fiyatlarının gelen yemeğe göre fahiş olması ve personelin ilgisizliği cabası.Arada uğradığım bir mekandı ancak o olaydan sonra adım atmayı düşünmüyorum.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım