Yükleniyor...
4.0 Puan
3 Yorum

Köfteci İbrahim Usta

Büsan Sanayi Sitesi, 10641.Sokak, NO=42, Sekçuklu, Konya
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0332 3451956
Neler var?
  • Kapalı alan var.
  • Masa rezervasyonu önerilir
Yorumlar (3)
4
F.... F....
Köfteler ve verdikleri pideler başarılı. İkram olarak kurufasulye geliyor. Servis hızı içerisi yoğun olmasına rağmen fena değildi. Garsonlar her konuda yardımcılar.
4
E.... Ö.....
Konya da sanayide hızlı servis ve lezzet isterseniz tavsiye ederim. İçeride oturmak gürültü ve yemek kokusu yüzünden sıkıntılı. Köfte dışında kuzu şiş ve kelebek de gayet güzel. Kurufasulyeyi mutlaka tadın.
4
B............. B.............
Konya'da misafirseniz ve ögle yemegi yenecekse illa ki sanayideki bir lokantaya gidiliyor, dün bir kez daha test ettim. Ortam kalabalik, lezzetler çok iyi... Burada siparisinizi verir vermez, hemen masa donatiliyor. Kuru fasulye, cacik, ezme salata, piyaz, sögüs sogan, maydanoz vb. masaya geliyor baslangiç olarak :) ve bitenler yenileniyor, kuru fasulyesi çok güzeldi. Ana siparislerimiz ise köfte, kuzu sis ve adana oluyor. Sis yumusacik tam kivaminda pismis, köftesi de siste pisirilmis sekilde geliyor, yag orani biraz yüksek ama yediriyor. Yaninda gelen sicacik, firindan yeni çikmis ekmek miss gibi... Sade onu bile yiyebilir insan. Yemek fasli biter bitmez tabaklar toplaniyor, kasiklar yenileniyor ve sofraya zerde geliyor. Zerdesi biraz farkli, sade sekerli suya pirinçle yapilmis bir tatli, sütlacin su versiyonu gibi, pek sevmedim açikçasi. Safranli, kus üzümlü zerdeler gibi degil... Ama tatli hariç gayet basarili. (sofradaki sigara paketi hiç hos olmadi ama mazur görünüz, misafirdik bisey diyemedik ;)
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım