Yükleniyor...
2.9 Puan
8 Yorum

Asya Lahmacun

Menderes Mahallesi, Kunduracılar Kavşağı, Meram, Konya
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pide, Kebap, Döner
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0332 2342323
Neler var?
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (8)
1
T..... D.......
Yaptıkları indirimlerden ve dolan masalarından dolayı biraz şımarmış işletme. Lahmacun söyledik garson 25 30 dakika beklersiniz haa gibi bir cevap verdi. Bulunmaz hint kumaşı değiller. Daha nazik olunabilir.
1
T..... D.......
Yaptıkları indirimlerden ve dolan masalarından dolayı biraz şımarmış işletme. Lahmacun söyledik garson 25 30 dakika beklersiniz haa gibi bir cevap verdi. Bulunmaz hint kumaşı değiller. Daha nazik olunabilir.
5
I...... D.......
Kalite ve lezzetin buluştuğu bir mekan. Rahat bir ortamda eş, aile ve dost ile vakit geçirilecek nir mekan. Tavsiye ediyorum ben. Konya merkeze çok yakın.....
1
M... E....
emri vaki sekilde masaya direkt icli kofte ve salata getirilmesi son derece amatorce bir davranis. sularida dikkat edin adisyona isleyebilirler.lahmacin ve icli kofte guzel. amatorce davranis yuzunden sinifta kaldilar
3
M.... B......
Konya'nın elit caddelerinden 2. Nalçacı Caddesi olan Kerkük Caddesi üzerinde konumlanmış, mekan ambiyansı da güzel olan bir restoran. Aileler için daha uygun denilebilecek şuh bir havası var. Hemen önünde yol kenarında park yeri ve görevlisiyle artı bir hizmet* de sunuyor. (*Konya standartlarına göre) "Rakibimiz Anneniz" sloganıyla ev yemekleri kategorisinde oldukları izlenimi verse de, lahmacunu beklenenin aksine kötü; iskenderi orta üstü bir tat-sunum-lezzet ile ayda yılda bir uğranacak mekan listesine giriyor.
3
M.... B......
Konya'nın elit caddelerinden 2. Nalçacı Caddesi olan Kerkük Caddesi üzerinde konumlanmış, mekan ambiyansı da güzel olan bir restoran. Aileler için daha uygun denilebilecek şuh bir havası var. Hemen önünde yol kenarında park yeri ve görevlisiyle artı bir hizmet* de sunuyor. (*Konya standartlarına göre)

"Rakibimiz Anneniz" sloganıyla ev yemekleri kategorisinde oldukları izlenimi verse de, lahmacunu beklenenin aksine kötü; iskenderi orta üstü bir tat-sunum-lezzet ile ayda yılda bir uğranacak mekan listesine giriyor.
4
N..... Y.....
Tavsiye üzerine Konya'da lahmacun yemek için Asya Lahmacun'a geldik. Konya'nın meşhur bamya çorbası, içli köftesi,acılı lahmacun hepsi geçer not aldı diyebilirim. Lahmacun biraz daha iyi olabilirdi sonuçta mekana adını veren yiyecek. Onun dışında yediğimiz asya special içine kaşar eklenerek beytiye bambaşka bir yorum katmış. Mutlaka denemeniz gereken şey lahmacun değil asya special :)
5
Ç...... Ş.....
Menüdeki bir cok sey elbetteki güzel ama adı üstünde asya lahmacun
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım