Yükleniyor...
4.0 Puan
9 Yorum

Starbucks

Kentplaza AVM, Bedir Mahallesi, Ataseven Caddesi, Selçuklu, Konya
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 0332 5010140
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (9)
4
M.... B......
18.04.17 Mekan bizim için bu kez sınavını Sade Türk Kahvesi ve Latte ile verdi. Kahvenin sert ve çok kavrulmuş tadı zindeliği sağladı ama sunumu coşkuyu azalttı. İçinde bulunduğu AVM'nin yemek katında yenilen kötü bir tantuni sonrasında şekersiz Latte iyi geldi fakat ilk yudumlarda yapay bir tad da hissedildi. Ortamın kendine has Amerikanvari tarzının, hizmet ve ürünleriyle de uyumlu olduğu görüldü.
3
M.... B......
18.04.17
Mekan bizim için bu kez sınavını Sade Türk Kahvesi ve Latte ile verdi. Kahvenin sert ve çok kavrulmuş tadı zindeliği sağladı ama sunumu coşkuyu azalttı. İçinde bulunduğu AVM'nin yemek katında yenilen kötü bir tantuni sonrasında şekersiz Latte iyi geldi fakat ilk yudumlarda yapay bir tad da hissedildi. Ortamın kendine has Amerikanvari tarzının, hizmet ve ürünleriyle de uyumlu olduğu görüldü.
4
E...... E......
Konya'nın en popüler avmsi olan Kent Plaza'nın içinde yer alıyor bu şube. E haliyle çok tercih ediliyor ne zaman gitsem kalabalık. Yine de servis açısından bir problem yaşamadım. Kahveler güzel her Starbucks' ta olduğu gibi. Yer sıkıntısı olabiliyor.
3
G.... S......
Şehirler arası yolculukta kentavm'de mola verdik(avm cok bakımlı düzenli anti parantez belirteyim) hemen kahvemizi alıp yola çıkma niyetinde idik ama 'kahve yeni oluyor 5dakika bekleyin 'dendi. Daha once Amerika'da da Türkiyede boyle birsey ile karşılaşmadım. Kahveci'de kahve her daim hazır olur
4
E.. B.......
Büyük geniş bir Starbucks olmasına ve şehrin en popüler AVM sinde yer almasına rağmen az sayıda çalışanı ile yavaş hizmet vermektedir. Ancak Kentplaza nın en güzel ve ferah noktası olduğu bir gerçek.
4
S.... S....
Dünyanın neresinde olursan ol her zaman ilk tercih edilen olacaksın starbucks! Şu frappichinoyu güzel yapabilen başka yer yok deniyorlar ama starbucks her zaman 1 numara.
5
B..... A.....
Alisveris merkezinde uzun bir alisveris turundan sonra yorgunluk atmak icin guzel. Yilbasina ozel hazirlanan Ginger bread latte yi denemenizi tavsiye ederim.
4
K.. K..
Kentplazaya gidildiyse arkadaşlarla mutlaka 12 ye kadar burada oturulur muhabbet edilir filtre kahveler yudumlanir. Standart starbucks dizaynindaki mekan kalitesini yansıtıyor #zomato7yaşında
5
B.. B..
Starbucks Coffe cok guzel bir yer bayiliyorum, ve her zaman da gidiyorum :) coooooooooooooooooook seviyorum yaaaaa cooooooooooooooooooooooooooooooooookk
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım