Yükleniyor...
4.6 Puan
27 Yorum

Şükrü Usta Asırlık Fırın Kebap Evi

Yorganci Mahmut Mahallesi, Dutlu Caddesi, No 5/B, Meram, Konya
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0332 3252829
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (27)
5
E...... E......
Konya'nın en meşhur yemeklerinden fırın kebabı, bamya çorbası ve tirit yemek için seçilebilecek asırlık bir restoran. Daha doğrusu burası yeni şube. Sade kuzu eti yani fırın kebabı enfes. Tirit porsiyon olarak cok doyurucu fakat biraz yağlı. Ikramliklar ise daha özenli olabilir ama servis ve mekan dahil herşey özellikle misafirleriniz için de gayet güzel.
3
A..... D......
Bamyada aradığım lezzeti bulamadım. İçinde un vardı ve baya fazlaydı. Kendini hissettirecek kadar fazlaydı. Yıllardır annemin halamın elinden içtiğim çorba ve bizimkiler un koymaz. Un koyulması gerekiyorsa bile bamyanın tadını bastırmamalı diye düşünüyorum. Fırın kebap ise daha lezzetli. Ancak ben İstanbul’da bir başka Konya mutfağında daha iyisini yemişsem bu olmaz.
3
A..... D......
Bamyada aradığım lezzeti bulamadım. İçinde un vardı ve baya fazlaydı. Kendini hissettirecek kadar fazlaydı. Yıllardır annemin halamın elinden içtiğim çorba ve bizimkiler un koymaz. Un koyulması gerekiyorsa bile bamyanın tadını bastırmamalı diye düşünüyorum.
Fırın kebap ise daha lezzetli. Ancak ben İstanbul’da bir başka Konya mutfağında daha iyisini yemişsem bu olmaz.
4
G..... T....
Sofrada aradığım yemek bolluğundan bulamadım ama servis çok hızlıydı ve ortamı güzeldi. Porsiyonları biraz küçük ama doyuyorsun. Anneniz çok harika haşlama et yapmıyorsa tavsiye ederim
4
G.......... G..........
Çarşı merkezindeki şubesi efsaneydi. Burada mekan şık, hizmet akıcı. İkramlar zayıf ve hiç verilmese daha iyi. Tatlılar fena değil. Fiyatlar Ankara'daki ağır mekanlar düzeyinde. Tandır nefis.
4
H.... A.......
Güzel bir mekan bamya çorbası gayet iyiydi. Tirit de güzeldi ancak daha iyilerini yemiştim. Tandır kebabını yeme fırsatım olmadı ancak tekrar uğrayacağım bir mekan iyi ki gitmişim dedirtti tavsiye edilir... Ayrıca kalabalık bir mekan olmasına rağmen garson lar çok ilgili
5
A.... Ç.....
Lezzet yaprak sarma hariç çok iyi. Hizmet güzel rahat ortam .özellikle Mustafa Doldur isimli garson elinden geleni yapıyor müşteri memnuniyeti için .Teşekkürler
5
S..... B......
Nefisss
5
S..... B......

Nefisss
4
S....... Y.......
Modern ve nezih bir ortam olmasi aşikar fakat her kesime hitap edebilecek bir mekan degil. 2 kisi yemek yerseniz 100 liradan asagi hesap cikmiyor. Fiyatlarin dusmesi lazim. (Konyaline.com/Gurme)
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım