Yükleniyor...
2.5 Puan
6 Yorum

Keyf Çay Bahçesi

Sahibiata Mahallesi, Alaaddin Bulvarı, No 37/38, Meram, Konya
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Çay ve Kahve
Ortalama tutar İki kişi için : 40.00 TL
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Lunch menü var
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
Yorumlar (6)
1
K.... S..
3
O........ S......
Menüde sadece iki çeşit yiyecek var birisiSacda börek (belli bir saatten sonra yapılmıyor) diğeri tost onu da Ekmekleri olmadığından yapamayan çay bahçesi. Alaaddin tepesi gibi bir yerde müşterinin olacağını bile bile tedarikli olmayan bir işletme ...personel ne ilgili ne ilgisiz. İdare eder.
2
B..... D.......
Garsonları gayet nazik mekan güzel ama tam bir hayvan düşmanı takım elbiseli çalışanı var. Kendi halindeki köpeğe fıs fıs ile su sıkıp kaçırmaya çalışıyor . Terbiyesizin teki .
5
S.... İ....
Kesinlikle harika bir yer. Aile veya arkadaşlarla zaman geçirmek için ideal. Konya'ya her gitmemde mutlaka uğrarım. Bulunduğu ortam inanılmaz. Çiçekler ve ağaçlar çay içmek için muazzam bir ortam sunuyor. Servis çok iyi, garsonlar acayip tatlılar:) Konya'ya yolunuz düşerse eğer Keyf Çay Bahçesine uğramalısınız..
3
M..... C.....
Alaaddin tepesinin tek ayakta kalan cay bahcesi. Digerleri yikildigi icin acik havada cay keyfini burada yapmak zorundasiniz. Benim gibi tavla oynamayi seven insanlara uzucu haberim var: burada tavla oynamak yasam. Icecekleri ortalama kalitede. Hava almak icin tercih edilebilir.
1
K.... S..
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım