Yükleniyor...
5.0 Puan
2 Yorum

Manhattan Cafe & Bistro

Necip Fazıl Mahallesi, Yeni Meram Caddesi, No 152/B, Meram, Konya
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0332 3500780
Neler var?
  • Akşam yemeği uygun.
  • Dış mekan var.
  • Evcil hayvan dostu
  • Wi-Fi
  • Vejetaryen Dostu
  • Sodexo
  • Çocuklar için uygun.
Yorumlar (2)
5
S..... U.....
Manhattan Cafe'de küçük çapta toplantilarin veya sunumlarin yapilabilecegi projektör ve perde bulunan küçük bir sunum odasi var. Bu oda cafenin içinde yer aliyor ama ses yalitimli camlarla ayrilmis. -----14 Aug, 2013----- Manhattan cafe iki ay kadar önce Meram Yeniyol üzerinde açildi. Isyerime çok yakin olmasina ragmen bir türlü gitme firsatimiz olmadi. Bugün ilk defa gittik. Ögle yemegini isyerinde yemistik. Tok gittigimiz için sadece limonata içtik. Limonata çok güzeldi. Mekan çok sik ve ayni zamanda civil civil dösenmis. Rengarenk ve rahat koltuklar var. Diger bistrolardaki gibi iki-üç karis çapinda masalari yok. Masalar makul büyüklükte. Ayrica çok temiz. Personel çok saygili ve güleryüzlü. Arkadaslarimizla birlikte tekrar gelmek üzere çok memnun ayrildik. Meram'a giderken Ilahiyat Fakültesini geçer geçmez sagda.
5
S..... U.....
Manhattan Cafe'de küçük çapta toplantilarin veya sunumlarin yapilabilecegi projektör ve perde bulunan küçük bir sunum odasi var. Bu oda cafenin içinde yer aliyor ama ses yalitimli camlarla ayrilmis.


-----14 Aug, 2013-----

Manhattan cafe iki ay kadar önce Meram Yeniyol üzerinde açildi. Isyerime çok yakin olmasina ragmen bir türlü gitme firsatimiz olmadi. Bugün ilk defa gittik. Ögle yemegini isyerinde yemistik. Tok gittigimiz için sadece limonata içtik. Limonata çok güzeldi. Mekan çok sik ve ayni zamanda civil civil dösenmis. Rengarenk ve rahat koltuklar var. Diger bistrolardaki gibi iki-üç karis çapinda masalari yok. Masalar makul büyüklükte. Ayrica çok temiz. Personel çok saygili ve güleryüzlü. Arkadaslarimizla birlikte tekrar gelmek üzere çok memnun ayrildik. Meram'a giderken Ilahiyat Fakültesini geçer geçmez sagda.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım