Yükleniyor...
3.0 Puan
3 Yorum

Kafem

Melikşah Mahallesi, Yeni Meram Caddesi, Evliya Çelebi Parkı, No 128/E, Meram, Konya
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Telefon 0332 3235566
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Gel-Al
  • Lunch menü var
  • Paket Servisi
  • Kahvaltı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Dış mekan var.
  • Lunch Menu
  • Yakın otopark alanı var.
  • Evcil hayvan dostu
3
M.... B......
Sanırım Konya’nın en eski ve en yoğun Belediye (kafe & restoran) işletmesi burası. Evliya Çelebi Parkı’nın içinde yer alması büyük artı katıyor. Fiyat/Kalite oranı mekanı hesaplı ve cazip halde tutuyor. Ancak hizmet konusunda garson, kasiyer, şef vd. çalışanların bir memur havası var. Mutsuzlar sanki. Mutfağın durumundan bile bihaberler. Neden mi? Gözleme istedik. 1 saat beklersiniz dedi bizim masaya bakan garson. Bizden sonra gelen bir başka müşteriye gözlemeleri bizim siparişten önce getirilince siparişimizin kumru menüsünü iptal ettirip gözleme istediğimizi yineledik ve aldık. Hamburger & ayran menüye, 3 çeşit gözleme (peynirli, patatesli ve mantarlı) ve meyve suyu ile birlikte toplam 33 TL ödedik. Her birine kaç TL ödediğimizi eklediğim fotoğrafların altına yazdım. Ayrıca eti Torku’dan, tavuğu Ersin Kasap’tan, sucuk ve salam türünü de Başyazıcı’dan temin ettiklerini öğrendim. İlgilenenleri bilgilendireyim.
3
M.... B......
Sanırım Konya’nın en eski ve en yoğun Belediye (kafe & restoran) işletmesi burası.

Evliya Çelebi Parkı’nın içinde yer alması büyük artı katıyor. Fiyat/Kalite oranı mekanı hesaplı ve cazip halde tutuyor.

Ancak hizmet konusunda garson, kasiyer, şef vd. çalışanların bir memur havası var. Mutsuzlar sanki. Mutfağın durumundan bile bihaberler. Neden mi? Gözleme istedik. 1 saat beklersiniz dedi bizim masaya bakan garson. Bizden sonra gelen bir başka müşteriye gözlemeleri bizim siparişten önce getirilince siparişimizin kumru menüsünü iptal ettirip gözleme istediğimizi yineledik ve aldık.

Hamburger & ayran menüye, 3 çeşit gözleme (peynirli, patatesli ve mantarlı) ve meyve suyu ile birlikte toplam 33 TL ödedik. Her birine kaç TL ödediğimizi eklediğim fotoğrafların altına yazdım.

Ayrıca eti Torku’dan, tavuğu Ersin Kasap’tan, sucuk ve salam türünü de Başyazıcı’dan temin ettiklerini öğrendim. İlgilenenleri bilgilendireyim.
Tüm yorumları okumak için tıklayınız.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!