Yükleniyor...
3.7 Puan
9 Yorum

Havzan Etliekmek 2

Havzan Mahallesi, Ebu Suud Cad. No:72/A Meram Konya
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pide
Ortalama tutar İki kişi için : 0.00 TL
Telefon 0332 3243344
Neler var?
  • Paket Servisi
  • Akşam yemeği uygun.
  • Lunch Menu
  • Dış mekan var.
  • Sigara içme alanı var.
  • Engelli dostu
Yorumlar (9)
5
L..... Ö.......
1992 yılından 2007 yılına dek 15 sene boyunca Havzandan etli ekmek yedim ve Konyada değil bence tüm Türkiye de rakibi sadece Bolu Lokantası olabilir . Çocukken 1976 yıllarında sadece Bolu Lokantasına giderdik ve ilk göz ağrımızdı . Usulüne uygun etli ekmeğin tek adresidir.İçine koyulan kuyruk yağı eşsizdir.Geleneksel tarife sadık kalan nadir etli ekmekçilerden.
5
L..... Ö.......
1992 yılından 2007 yılına dek 15 sene boyunca Havzandan etli ekmek yedim ve Konyada değil bence tüm Türkiye de rakibi sadece Bolu Lokantası olabilir .
Çocukken 1976 yıllarında sadece Bolu Lokantasına giderdik ve ilk göz ağrımızdı .
Usulüne uygun etli ekmeğin tek adresidir.İçine koyulan kuyruk yağı eşsizdir.Geleneksel tarife sadık kalan nadir etli ekmekçilerden.
1
Z..... K..
Tam bir hayal kırıklığı Tatilden her dönüşte Konyada mola verir ve etlieklmek yerdik Cemoda bu sefer Havzanda deneyelim dedik tam bir hayal kırıklığı meze ikram olarak verilmiyor ve çeşit olarak kısıtlı salata diye önümüze koydukları tabak değiştirlmesini istememize rağmen çok kötü ve sönüktü servis tabağı vermediler biz söylemeden içtiğimiz çorbanın bulaşıklarını almadılar. Çorbayı getirdiler kaşıkları ayrı olarak istedik. serbis kötüydü. siparişimiz yanlış geldi garson elleriyle aldı yanlış geşen etliekmeğimizi hijyen yoktu. asla önermem birdaha da gelmem.
1
Z..... K..
Tam bir hayal kırıklığı
Tatilden her dönüşte Konyada mola verir ve etlieklmek yerdik Cemoda bu sefer Havzanda deneyelim dedik tam bir hayal kırıklığı meze ikram olarak verilmiyor ve çeşit olarak kısıtlı salata diye önümüze koydukları tabak değiştirlmesini istememize rağmen çok kötü ve sönüktü servis tabağı vermediler biz söylemeden içtiğimiz çorbanın bulaşıklarını almadılar. Çorbayı getirdiler kaşıkları ayrı olarak istedik. serbis kötüydü. siparişimiz yanlış geldi garson elleriyle aldı yanlış geşen etliekmeğimizi hijyen yoktu. asla önermem birdaha da gelmem.
3
R...... F....
Etliekmeği güzel hatta fiyatı da biraz uygun gibi. Diğer çeşitleri de güzel yapıyorlar bence, fazla yağlı bulunabilir tabii ama ekmeği ince. Kaşarlı istedik ama karışık peynirli yapıyorlarmış sadece. Dekorasyon atmosfer daha geleneksel formatta eski şarkılarla falan, ben sevdim. Garsonlar deneyimsiz gibi. Yoğurt da güzeldi.
3
R...... F....
Etliekmeği güzel hatta fiyatı da biraz uygun gibi. Diğer çeşitleri de güzel yapıyorlar bence, fazla yağlı bulunabilir tabii ama ekmeği ince.
Kaşarlı istedik ama karışık peynirli yapıyorlarmış sadece.
Dekorasyon atmosfer daha geleneksel formatta eski şarkılarla falan, ben sevdim.
Garsonlar deneyimsiz gibi.
Yoğurt da güzeldi.
5
G........ G........
Havzan bu işin piri. Konya'ya yolum düşünce mutlaka uğrarım. O etli ekmeği yemeden dönmem
5
U... D......
Sahane bir etli ekmek yedim. Siparisi üç kez degistirmemize ragmen garsonlar gayet sabirla not aldilar. Fiyatlarina gelince gayet makul bir hesap geldi. Tavsiye ederim.
5
S..... U.....
Ramazan sonrasi ilk etliekmegimizi Havzan Etliekmek'te yedik. Özlemisiz. Eskiden burada etliekmegi çok yagli yaparlardi. Bu sefer neredeyse yagsizdi. Ama güzeldi. Etliekmegin her türlüsü güzel... Yagli(abartmadiklari sürece), yagsiz, çitir, yumusak. Herb iri ayri lezzette oluyor aslinda. Konya'da etliekmek yemek için çok alternatif var. Her mekanin kendine has bir lezzeti var. Fiyati da çok uygun. Tek etli ekmek+ayran 7 TL. Salata ve çay mekanin ikrami. Tatli da vardi ama biz yemedik.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım