Yükleniyor...
3.9 Puan
63 Yorum

Havzan Etli Pide Salonu

Havzan Mahallesi, Merasim Sokak, No 8/B, Meram, Konya
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pide
Ortalama tutar İki kişi için : 30.00 TL
Telefon 0332 3229731
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Paket Servisi
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
Yorumlar (63)
5
B...... B......
5
B...... B......
2
H.... G..........
Kapıda vale yer yok niye buraya kadar geldiniz diye afra tafra yaptı. İçeri girdik gözlüklü müdür galiba, dövecek gibi aldı siparişi (ne alırsınız- menüde ne var. Etli ekmek ızgara) masayı silen arkadaş bez niyetine sanki bizle sildi. yoğunluktan böyle yapıyorsanız adam alın çalıştırın. Bu son oldu bir daha gelmem.
5
U... G.....
Bıçak arası imdb 9,7 Etli Ekmek imdb 9,6 Mevlana imdb 9,1 Hepsi çok başarılı. Geleneksel etli ekmekten daha ince ve uzun yapıyorlar. Hamur çok ince ve lezzetli. Ancak hızlı tüketilmesini tavsiye ederim. Çünkü çabuk soğuyor.
5
U... G.....
Bıçak arası imdb 9,7
Etli Ekmek imdb 9,6
Mevlana imdb 9,1

Hepsi çok başarılı. Geleneksel etli ekmekten daha ince ve uzun yapıyorlar. Hamur çok ince ve lezzetli. Ancak hızlı tüketilmesini tavsiye ederim. Çünkü çabuk soğuyor.
1
G... G...
Uzun zaman sonra tekrar uğradım. Pek de umduğumu bulduğumu söyleyemeyeceğim. Tavsiye edeceğim bir etli ekmek olmadı. Bir yemek mekanından beklenen temiz olmasıdır. Bunu bulamadım. Ayrıca personeli de ilgili değil.
4
T.... A.....
Etli ekmek, çoğunlukla kişisel beklentilere göre ve damak tadına göre değişen bir lezzetir. Konya'da iki büyük işletme arasında sürekli tadımcılar tarafından rekabet oluşturulsa da benim kişisel görüşüme göre Havzan bu konuda çok daha başarılıdır. Havzan, sunum olarak Cemo'ya göre çok daha ustaca bu işi gerçekleştiriyor. Olabildiğince uzun etli ekmek sunumu ile çok daha ince ve çıtır bir şekilde gelen etli ekmekler yerinde ve hemen tüketildiğinde en lezzetli halini alıyor. İçinin kıyma ve sebze oranı her zaman başarılı, yağ konusunda yerken sizi rahatsız etmeyecek kadar az orana sahip. Belki de bu işletmenin en büyük dezavantajı -tıpkı rakibi gibi- profesyonel işletme kültürüne hala kavuşamaması. Servis elemanlarının hala tadımcılar ile olan iletişimi çok zayıf. Havzan'ın özellikle Meramdaki işletmesi hiç de fena olmayan bir mekana sahip. Ancak işletmede çalışan personellerin iletişimi oldukça zayıf olduğu için mekanın atmosferini ve deneyiminizi biraz düşünüyor. Eğer ben biraz daha esnaf lokantası gibi bir deneyim almak istiyorum diyorsanız ve bu hoşunuza gidiyorsa o zaman Havzan'ın mutlaka ama mutlaka Kule'deki yerine gitmenizi tavsiye ederim. Benim deneyimime göre oradaki personellerin iletişimi genellikle Meramdakilere göre daha iyi ancak atmosfer olarak daha esnaf lokantası izlenimi oluşturuyor.
5
E.... E....
Konya’ya geçerken uğradınız ve etliekmek yiyecekseniz, navigasyonunuza Havzan yazıp hemen buraya gelin. Peynirli, klasik etliekmek ve bıçakarası tercihlerinden hepsinin tadına bakın. Bir de üzerine saç arası yemeyi unutmayın
5
A.... E......
Konya’ya gelince etli ekmek yemek için çok iyi bir yer. Bundan önce 3 defa daha yemiştim etli ekmek fakat aralarında en iyi olan buydu. Onun dışında normal bir yemek yeri diyebilirim. Ama etli ekmek yemediyseniz burda yemeğe doyarsınız.
4
E... O......
Etli ekmeğinin ince ve gevrek hamuru güzel,malzemesi biraz daha fazla olabilirdi dedirtiyor.Personel çok güler yüzlü ve kibar.Sac arası tatlısı bol şerbetli baklavayı andırıyor pek bir özelliği yok.Ambiyansı klasik esnaf lokantası şeklinde,etli ekmeklerin yapılışını izleyebilmek hoş.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım