Yükleniyor...
3.1 Puan
7 Yorum

Meşhur Tavacı Recep Usta

Aşkan Mahallesi, Yeni Meram Caddesi, No 222/A, Meram , Konya
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 80.00 TL
Telefon 0332 3250202
Neler var?
  • Lunch menü var
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (7)
3
W...... W......
Mekan güzel ve şık. Hizmet kusursuza yakın. Ama bunun yanında yemekler konusunda çok mükemmel olduğunu söyleyemiycem. Lezzet iyi ama beklentiler altında olduğunu düşünüyorum. Tercih edilebilir ama özellikle şehrin dışındaki bir restauranta gidilir mi. Bence farklı noktalarda tercih edilebilir.
5
A... A.......
Tavaci recep usta zengin menüsü ile ayrıcalıklı bir restoran hem hizmeti hem lezzeti ile konyada ilk tava kaburga dolması özel menü ve her bütçeye göre fiyatı gayet makul
4
E... K...
Konya icin gercekten luks hissettiriyor servis sunum ilgi alaka konya da baska biryerde bulamayacaginiz cinsten lezzetler guzel ben kaburga dolmasi yedim guzeldi fakat bana biraz baharat daha fazla lezzet katabilird gibi geldi şef geldiginde soyledim fakat bununla pek ilgilenmis gibi degildi.Fiyatlar Konya ya göre yuksek maddi durumunuz pek iyi degilse bile 1 kere denene bilir 100 kagit gozden cikarabilirsiniz bu mekan icin ve soylemem gereken son sey ikramlari harika ve porsiyonlar tadimlik degil doyumluk
1
Y.... T.......
Mekan güzel yemekler güzel ama bu fiyatlarla konyada barınması çok zor..şehrin %80i sanayi işçisiyken ve 1300lira asgari ücretle çalışırken 2kişi gelip 120lira ücret öderse bidaha o mekanın önünden dahi geçmez. 3 hakim 5 savcıylada o lüx mekan ayakta duramaz!
1
S.... C....
Çok pahalı bir yer böyle giderse yakında kapanır. Kalitesiz bir yer.tam kazıkçı bir yer bir tava 96 tl olurmu hangi devirde yaşıyoruz kardeşler
4
M...... O....
Öncelikle 1 puanı nerden kırdım onunla başlamak istiyorum. Bir Diyarbakırlı olarak menüyü açar açmaz mumbarı aradım, gördüm ve istedim. Şef, mumbarın Konya halkından yeterli talep görmediğini bunun için de menüden kaldırdıklarını, eğer iki gün önceden haber verilip sipariş edilirse bu şekilde yaptıklarını belirtti. Bu durum yarım puan kırmama sebep oldu. Diğer yarım puan kırma sebebim ise menüde Konya yemeklerinin (etli ekmek, bamya çorbası) olması. Mekan olarak şık ve ferah bir mekan. Konya şehri önğnüzde boylu boyunca uzanıyor. Yediğimiz yemekler bende tam anlamıyla Diyarbakırdaymışım hissi uyandırdı. Yemekten önce gelen dolma ve içli köfte tam özlediğim tattaydı. Çiğköfte ise etsiz olduğu için ona yorum yapmayacağım. Tava iki kişilik olarak geliyor. İster tavada ister servisinize alıp yiyebilirsiniz. Ama elle sacdan yemek ritüeldir. Ben öyle yaptım.
4
M...... O....
Öncelikle 1 puanı nerden kırdım onunla başlamak istiyorum. Bir Diyarbakırlı olarak menüyü açar açmaz mumbarı aradım, gördüm ve istedim. Şef, mumbarın Konya halkından yeterli talep görmediğini bunun için de menüden kaldırdıklarını, eğer iki gün önceden haber verilip sipariş edilirse bu şekilde yaptıklarını belirtti. Bu durum yarım puan kırmama sebep oldu. Diğer yarım puan kırma sebebim ise menüde Konya yemeklerinin (etli ekmek, bamya çorbası) olması.

Mekan olarak şık ve ferah bir mekan. Konya şehri önğnüzde boylu boyunca uzanıyor. Yediğimiz yemekler bende tam anlamıyla Diyarbakırdaymışım hissi uyandırdı. Yemekten önce gelen dolma ve içli köfte tam özlediğim tattaydı. Çiğköfte ise etsiz olduğu için ona yorum yapmayacağım. Tava iki kişilik olarak geliyor. İster tavada ister servisinize alıp yiyebilirsiniz. Ama elle sacdan yemek ritüeldir. Ben öyle yaptım.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım