Yükleniyor...
4.0 Puan
18 Yorum

Cemo Etliekmek

Aşkan Mahallesi, Piyale Sokak, No 1, Meram, Konya
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pide
Ortalama tutar İki kişi için : 45.00 TL
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
Yorumlar (18)
4
N... N...
Bıçak arası aldım,bence kıymalısını deneyin. Fiyatlar çok makul. Etler taze, aşçılar bu işi iyi yapıyorlar. Mekan temiz, çocuklar için küçük bir oyun alanı da var.
4
A... A...
Etliekmek konusunda riske girmek istemiyorsanız gönül rahatlığıyla Cemo'ya uğrayabilirsiniz. Ortalama üstü bir hizmet sunuyor. Ayrıca tabii ki mevlana (bıçak arası) da deneyiniz.
4
B...... Ş.....
Konya' ya yolum her düştüğünde uğrarım. Uzun süredir kalitesini devam ettiriyor. Başka yerlerde daha kaliteli etli ekmek ve bamya çorbası vardır muhtemelen ama ben onları keşfedene kadar en iyisi bence Cemo.
4
S....... S.......
Güncel fiyatlar etli ekmek 18, bıçak arası 20, çorbalar 18, ayran 4 liraydı. Güzel bir mekan çalışanlar Güler yüzlü.. fiyatlar makuldü memnun kaldık. Porsiyonları büyük ve doyurucuydu tavsiye ederim
4
X... X...
Bıçakarası, Konya böreği (Mevlana) ve tandır yedik. Tandırı ortaya söyledik porsiyonu çok büyük değil. Yemekler lezzetliydi lakin masaları sildikleri bezleri sterilize etmiyorlar galiba masalar bezlerden kokuyordu. Bu arada iki kişi 78₺ ödedik
5
E... B..
Konya'nın olmazsa olmazı etli ekmeği Cemo'da yedik. Tandır çorbasıyla başladık çok lezzetliydi. Etli ekmeği bıçak arası ve kıyması olarak iki çeşit istedik, bıçak arası daha lezzetliydi. 2 kişi 60 tl hesap ödedik.
5
S.... S....
Etkilemek ,bıçakarası ,tandır ,yayık ayranı , hoşmerim tatlısı yedik. Hoşmerim tatlısı hariç hepsini çok lezzetli buldum. Tandır ilk geldiğinde porsiyon gözüme küçük geldi ama doyurucuydu. Garsonlar ilgili ve mekan büyüktü. 4 kişi 135 lira ödedik yediğimiz yemekler gayet lezizdi. Konya ya giderseniz uğramanızı tavsiye ederim.
4
U...... U......
Fiyatlar makul düzeyde. Tandır etli ekmek ve bicak arasi sipariş ettik. Siparişler hızlı geldi beklemedik. Ve lezzetli idi. Sac arasi tatlisinda sinifta kalir. Genel olarak memnun kaldik
3
W.... W.........
Ortam icer girdiğinizde sizi kendine cekiyor ozellikle bahce cok basarli burdaki hemen hemen bütün yemek ve tatli ve corbalari deneme firsatim oldu bi cogu basarli ozellikle sehir disindan misafiriniz varsa götürebileceginiz mekan fiyatlar ortalanin biraz ustu ayni etliekmeginbaska yerde daha ucuza bulabilirsiniz.
1
H....... Y.......
Ramazan ayında iftardan önce hizmet vermiyorlar. Yoldan mı geldiniz, hasta mı hamile misiniz çocuğunuz mu var demeden, insanın yüzüne bile bakmadan, sanki siz de onların oruç borcuna ortakmışsınız gibi kovmaya yakın bir muamele görmeniz mümkün. Dolayısıyla normal zamanda da uğramanın gereği yok diye düşünüyorum.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım